En Son Ne Aldınız?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mcemsah Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,563

mcemsah

Ana Kamp
Yer
Sakarya
Telsiz Çağrı Kodu
TA2MCA
Tüm forumdaşlara selam olsun.

Kampçılık bölümü forum çok aktif bir bölüm. Bu bölümdeki başlıkların birçoğu malzeme teminiyle ilgili. Böyle bir başlık açılırsa konular az da olsa toparlanabilir, başlık açmaya değmeyecek olan malzemeler (ip, düdük, sinek losyonu vs) hakkında bilgi alışverişi yapılabilir ve güncel kampanyalar hakkında bilgi sahibi olunabilr. Ayrıca benim gibi hevesli kişiler yeni aldıkları oyuncaklarını
forumdaşlarımızla paylaşabilir :smiley:

Bazı forumlarda bu başlık oldukça popüler umarım bu forumda da aktif olarak kullanılır.

İlk ben yazayım o zaman. Bu kış aldıklarım
1. Drcathlondan arpenaz 4.1 aile çadırı
2. Decathlondan tarp tente
3. Decathlondan hamak
4. Decathlondan panço ( bunu kamp için değil yürüyüşler için aldım)
5. Çadırın altına sermek için branda
6. Çadırın içine sünger yatak
7. Kampta kazık çakmak için demir saplı çekiç (geçen yaz tahta saplının sapını kırdım)

Almak istediklerim ya da alacak listemdekiler
Kamp baltası,kamp bıçağı, yürüyüş için pantolon, kamp mutfağı için ekipman vs.

Sizler de yazarsanız hepimiz fikir edinmiş oluruz.
Önemli ekleme: gittiğim bazı kamp yerlerinde elektrik olmadığı için güneş paneli, akü ve akü ile çalışabilecek soğutucu almayı düşünüyorum.

Bim aktüelden bir adet paslanmaz çelik matara 0,7 lt 13,90 tl :smiley:
13340698 246598532367184 1204729342 o

Hazır bim'deyken alacağım havalı yatağa lazım olacak ne de olsa diyerek yatak pompası aldım. 6,90 tl
13351121 246614685698902 416025289 o

Son düzenleme:

İlk ben yazayım o zaman. Bu kış aldıklarım
1. Drcathlondan arpenaz 4.1 aile çadırı
2. Decathlondan tarp tente
3. Decathlondan hamak
4. Decathlondan panço ( bunu kamp için değil yürüyüşler için aldım)
5. Çadırın altına sermek için branda
6. Çadırın içine sünger yatak
7. Kampta kazık çakmak için demir saplı çekiç (geçen yaz tahta saplının sapını kırdım)

Almak istediklerim ya da alacak listemdekiler
Kamp baltası,kamp bıçağı, yürüyüş için pantolon, kamp mutfağı için ekipman vs.

Sizler de yazarsanız hepimiz fikir edinmiş oluruz.
Önemli ekleme: gittiğim bazı kamp yerlerinde elektrik olmadığı için güneş paneli, akü ve akü ile çalışabilecek soğutucu almayı düşünüyorum.
Sn halbay, Bende sünger kestirmeyi düşünüyorum ama bagajda çok yer kaplar diye kararsız kalıyorum. Sizin sünger yatağı kaç cm kalınlıkta ve taşırken ne kadar yer kaplıyor?

Sn halbay, Bende sünger kestirmeyi düşünüyorum ama bagajda çok yer kaplar diye kararsız kalıyorum. Sizin sünger yatağı kaç cm kalınlıkta ve taşırken ne kadar yer kaplıyor?
Benim aldıklarım 5 cm kalınlığında. Henüz kampa gitmediğimiz için bagajda nasıl olacak bilmiyorum. Geçen yaz 10cm sünger götürmüştüm bagajın yarısını doldurmuştu. Bakalım bu sene nasıl olacak.

merhabalar sünger yerine şişme yatak öneririm birazda yumuşak olacak şekilde şişirirseniz çok rahat ben denedim ayrıca yede tutmuyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR