En Ucuz Yeşil Sigorta

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cranberries666 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,224
Daha evvel belirtmistim ben bu farkli uygulamali yani cizikli yesil sigortadan yaptirip kullanmistim.
Sorum sudur size evraktaki bilgileri yollarsam ayni sartlarda ve ayni firmadan yeni sigortayi ben Izmirde iken yaparmisiniz

Bu konu yarım kalmış, sorulan soruya neden cevap yazılmamış?

Türkiye Turing ve Otomobil Kurumu

Türk Turing sitesini inceleyebilirsiniz ...
Ulaşımı mümkün olanlar oradan yaptırabilir . Ayrıca TÜM ARAÇ Sigortacıları da konu için çözüm üretiyorlar..

Daha ''ekonomik'' çözüm için Ülkemiz Sınırı geçildikten sonra (yani gideceğimiz komşu ülkede) Yeşil Sigorta yaptırmak için zaman tanıyor gümrük kontrolörleri(veya polisler?) ...
Yunanistan tarafında daha ucuz olduğunu sanmıyorum . Ama Bulgaristan tarafında daha uygun . Ve eskisi gibi ÇİZİK ÜLKELER olduğu gibi , ülkeler ÇİZİLMEDEN DE yapılabiliyor Yeşil Sigorta ..(Üstü çizik ülkelerde geçersizdir anlamında)

Bizden fiyat almadan yeşil sigorta yaptırmayınız.
İletişim: ucuzyesilsigorta@gmail.com

Araçınızla yurt dışına çıkış için gerekli YEŞİL SİGORTA yı en uygun fiyata yapıyoruz.
En Uygun sigorta fiyatı garantisi veriyoruz...

Geçerli olduğu bazı ülkeler;
Bulgaristan
Yunanistan
Romanya
Makedonya
Sırbistan

20170706 174355 resized

Araçınızla yurt dışına çıkış için gerekli YEŞİL SİGORTA yı en uygun fiyata yapıyoruz.

Bulgaristan
Yunanistan
Romanya
Makedonya
Sırbistan

Ekli dosyayı görüntüle 503765
Merhaba
Aracım N1 sınıfı kapalı kasa kamyonet.(Fiat ducato 12m3)
Lütfen 1 aylık ve 1 senelik yeşil sigorta bedelini ve poliçede çizik devlet olup olmadığını yazarmısınız

Bulgaristan
Yunanistan
Romanya
Makedonya
Sırbistan

iyi akşamlar. Aracım Fiat Dukato 1998 model özel amaçlı motokaravan. 1 ay süreli Balkanlar ve Avrupa turu yapmak istiyorum. Bu nedenle geçerli olan 1 aylık yeşil sigorta ücretini ve geçerli olduğu veya geçersiz olduğu ülkeleri yazarsanız sevinirim. Sizlere ulaşacağım bir cep numaranızı da belirtirseniz sevinirim. İyi akşamlar. Görüşmek dileğiyle..

Bulgaristan
Yunanistan
Romanya
Makedonya
Sırbistan

Bu formatta bir Yeşil Sigorta (SADECE Türkiye'nin üzeri ÇARPI ile kapatılmış !..) bildiğim kadarıyla Avrupa'da işimizi tamamen görüyor .
ANCAK ''..Geçerli olduğu BAZI ülkeler..'' ifadesi , iNDiRiMLi yapılacak bir sigortanın BAZI ülkelerde de GEÇERSiZ olabileceğinin bir işareti gibi duruyor(?!?!?)
Yani , yaptırılacak Yeşil Sigorta'da ÜZERi ÇARPI işaretli ülke sayısı DAHA FAZLA olabilir !..
Bunu gözönünde bulundurarak , Yeşil Sigorta yaptıracakların dikkatli olmasını salık vermek isterim : ''UCUZ olsun !'' derken , geçmek ZORUNDA kalacağınız bir Avrupa ülkesi geçişi için yapacağınız EXTRA ödeme tutarı , tüm hesabı alt-üst edebilir .
Yaptırmayın demek haddim değil , güzergâhınıza göre akılcı kararı verirken bu bilgileri de değerlendirin isterim ...
Bu vesile ile de alternatif olarak 2 adresi paylaşıyorum :
TURINGYS
BULGOCYS

Temmuz 2018 tarihle ilgili websitelerine ulaşılmıştır ..

Yeşil sigorta fotoğrafındaki Sırbistan konusunu tam anlayamadım. Karadağ gösterilmemekle birlikte Karadağ adı alttaki küçük yazılı açıklamada geçiyor. Kontrolün olmadığı yer kastı Kosova'mıdır?

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.