Erba 3.75 Karavan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hanvan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 224
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 62,362

Etiketler

Ekim ayını bekliyoruz biz de üretim 1 - 1,5 ay geriden geliyormuş sanırım. Facebook gruplarında öyle yazıyor.
Sosyal medya kullanmıyorum oradan takip şansın olmadı benim teslimat an itibariyle 1 ay geçti 1 ay sonrasında Ağustos başına teslim etseler razıyım.mayıs Haziran teslim alacaklardan alan var mı gruplarda yazanlardan

Sosyal medya kullanmıyorum oradan takip şansın olmadı benim teslimat an itibariyle 1 ay geçti 1 ay sonrasında Ağustos başına teslim etseler razıyım.mayıs Haziran teslim alacaklardan alan var mı gruplarda yazanlardan
Firma ile görüştünüz mü
Bence biraz arayıp sıkıştırın

Görüştüm Murat Bey isterseniz paranızı iade edelim modundalar nasılsa yüzde elli zam geldi diye.yeni fabrika kuruyorlarmış sanırım 3.75 i orada üreteceklerini şu an var olan fabrikada 3.75 üretimini durdurmuşlar sanki
Şikayet hakkınızı kullanabilirsiniz tüketici hakem heyetinde

Şikayet hakkınızı kullanabilirsiniz tüketici hakem heyetinde
Uyuşmazlık tutarı hakem heyeti başvuru sınırının üzerinde olduğu için Tüketici Mahkemesine başvuru yapılabilir. Ancak satıcı zaten parayı iade edebileceğini söylemiş ne gerek var ki.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba. Diğer fabrikamız açıldı. Nisan mayıs ve haziran ayı 3.75 modelleri orada üretilecek. Malzeme tedaripinde bir sorun ve gecikme yaşadık. Diğer fabrikadan karavan bu hafta çıkmaya başladı kısa zamanda hızlanmayı planlıyoruz. Şuan net bir tarih veremiyoruz maalesef. Renk seçimi için size dönüş yapıcaz net bir teslim tarihi için Onur bey bilgi vericek. Anlayışınız için teşekkürler...
Mesaj ile görüştüm firma böyle cevap verdi. Üretim kapasitesi büyük ise açığı kapatırlar umarım. Sipariş verenler umutla bekliyorlar çünkü. Umarım sorunlar aşılır herkes mutlu olur.

Bir son kullanıcı açısından seçtiği karavanla mutlu olabilmek birinci tercih olarak öne çıkıyor olmalı. Yasal süreçlere başvurmayı istemediğinizi yazınızdan anlıyorum. Bence doğrusu da budur. Bir miktar gecikmeyi sineye çekip sonuçta karavanınızla mutlu olabilmenizi hem önerir hem de bunu umarım. Sevgiler.

Bir son kullanıcı açısından seçtiği karavanla mutlu olabilmek birinci tercih olarak öne çıkıyor olmalı. Yasal süreçlere başvurmayı istemediğinizi yazınızdan anlıyorum. Bence doğrusu da budur. Bir miktar gecikmeyi sineye çekip sonuçta karavanınızla mutlu olabilmenizi hem önerir hem de bunu umarım. Sevgiler.
Yücel Bey ben de geç olsun güç olmasın tarafındayım. Pandemi birçok sektörü zora soktu. Umarım bütün üreticilerimiz düzenlerini biran önce sağlarlar.

Hayırlı olsun...
Karavanın güçlü ve zayıf yönlerini değerlendirirseniz seviniriz.
Teşekkür ederim Yücel Bey; 5,25 malumunuz ağır bir karavan (1.500 kg civarı), fakat bayram öncesi 230 tork 1.6 dizel motorlu aracım ile Sakarya'dan Ege ve Akdeniz sahilleri dahil yaklaşık 3.500 km yol yaptım. Çekerken aşırı zorlanmadım karavan arkamda hep çizgisini korudu ama baskı balata değiştirtecek sanırım yakında :smiley: Bol saklama dolabı ve geniş kullanım alanı bulunan karavanda hala kavak kontraya geçilmemiş, portatif kasetli tuvaletleri (seaflo) biraz sorunlu, sızdırma yapıyor. Su tesisatında kullanılan musluklar evlerimizde kullandığımız lavabo muslukları ile aynı ve kullanınca ister istemez gereğinden fazla su harcayabiliyoruz. Tecrübeden kaynaklı geri geri gitmek benim açımdan hiç sorun yaratmadı, tek kişi rahatlıkla akuple/dekupe - sök/tak yapabildim, el ile kolay hareket ettirilebiliyor. Şimdilik aklıma gelenler bunlar; sorusu olan olursa dilim döndüğünce cevaplamaya çalışırım. Herkese iyi kamplar.

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri