Erdem Ticaret Ankara Hakkında Uyarı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan motogezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,052

motogezgin

Kamp II
Erdem ticaret ankara hakkında uyarı

Daha evvel bir kaç defa unimoguma parça aldım.Karavan yapmak için kendisinden bir 4x4 mercedes kamyon aldım konuşulan rakkam 120 bin varılan rakkam 132 bin.
Aslında almazdım ama o sırada bulunmayan michelin lastik bulup aldığım için (30 bin tl)kamyonun 5-10 bin emrivakisine katlanmıştım.

Sonradan kendisinden ön cam ortadan çatlak ve kelebek camı kilidi kırık olduğu için bu parçaları temin edip edemeyeceğini sordum bulacağını söyledi beni epey oyalayarak bu parçaları yolladı.Tabi ki bu kendini uyanık sanan esnafların olaya bulunmaz hint kumaşı süsü vermesinden kaynaklanıyor bu bekletmeler zor temin etmeler.camlar sonunda geldi ön cam 1300 tl süper derin çizikli,kelebek camı kilidi yok lastiği bozuk filan 500 tl.

Bu arada daha evvel efendim köy hizmetlerine parça satarmış bir esnaf varmış sıfır fren merkezleri 600 tl miş hikayeleri anlattığı fren merkezleri merkezi istanbul aynı mal ve 225 tl sıfırı 2 yağ filtresi biri zonguldak sanayide yapılmış no name mallar 150 tl tanesi yazmış man olanlar 70-80 tl neyse sesimizi çıkarmamıştık cam geliyor diye.

Fren merkezlerini kendim aldım 4 tane.camı camcıya sorduk bursa fabrikadan 10 günde geldi taze tertemiz 1400 tl, kelebek camına 60tl cam kestirdik bir de mercedes kelebek camı kilidi olay bitti.

Defalarca mesaj telefon 1800 tl iade et etmen lazım etmedi.

Arkadaşlar benim gibi yapmayın malı görmeden parayı yollamayın esnaflık artık değerini yitirmiş 1800 tl ye tamah edenlere kalmış.

bu arada dükkanında hurdaya çıkmış tekeri sökük bir kamyonun altına beslenmiş 11x20 jantları bana satmaya kalktı hurda gibi şeyler.Harikasını 2500 tl ye çarpışantürkler yapıyor hiç tornacılarda filan gezinmeye gerek yok.

Bilginiz olsun

Etiketler

Erdem ticaret ankara hakkında uyarı

Daha evvel bir kaç defa unimoguma parça aldım.Karavan yapmak için kendisinden bir 4x4 mercedes kamyon aldım konuşulan rakkam 120 bin varılan rakkam 132 bin.
Aslında almazdım ama o sırada bulunmayan michelin lastik bulup aldığım için (30 bin tl)kamyonun 5-10 bin emrivakisine katlanmıştım.

Sonradan kendisinden ön cam ortadan çatlak ve kelebek camı kilidi kırık olduğu için bu parçaları temin edip edemeyeceğini sordum bulacağını söyledi beni epey oyalayarak bu parçaları yolladı.Tabi ki bu kendini uyanık sanan esnafların olaya bulunmaz hint kumaşı süsü vermesinden kaynaklanıyor bu bekletmeler zor temin etmeler.camlar sonunda geldi ön cam 1300 tl süper derin çizikli,kelebek camı kilidi yok lastiği bozuk filan 500 tl.

Bu arada daha evvel efendim köy hizmetlerine parça satarmış bir esnaf varmış sıfır fren merkezleri 600 tl miş hikayeleri anlattığı fren merkezleri merkezi istanbul aynı mal ve 225 tl sıfırı 2 yağ filtresi biri zonguldak sanayide yapılmış no name mallar 150 tl tanesi yazmış man olanlar 70-80 tl neyse sesimizi çıkarmamıştık cam geliyor diye.

Fren merkezlerini kendim aldım 4 tane.camı camcıya sorduk bursa fabrikadan 10 günde geldi taze tertemiz 1400 tl, kelebek camına 60tl cam kestirdik bir de mercedes kelebek camı kilidi olay bitti.

Defalarca mesaj telefon 1800 tl iade et etmen lazım etmedi.

Arkadaşlar benim gibi yapmayın malı görmeden parayı yollamayın esnaflık artık değerini yitirmiş 1800 tl ye tamah edenlere kalmış.

bu arada dükkanında hurdaya çıkmış tekeri sökük bir kamyonun altına beslenmiş 11x20 jantları bana satmaya kalktı hurda gibi şeyler.Harikasını 2500 tl ye çarpışantürkler yapıyor hiç tornacılarda filan gezinmeye gerek yok.

Bilginiz olsun
Merhabalar sizi hep takip ediyorum massey ferguson projeniz vardı istanbulda bir firma demiştiniz o firma neydi yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhabalar sizi hep takip ediyorum massey ferguson projeniz vardı istanbulda bir firma demiştiniz o firma neydi yardımcı olursanız çok sevinirim
Valla inanın o kadar çok zaman olduki hatırlamam mümkün değil.denizdeyim ekim 15 gibi eğer kaldıysa evdeki notlara bakarım.ama eski bir massey parçacısı size bir çok parçayı temin eder çoğu burda yapılıp ihtaç oluyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR