Erzincan'lı Hemşehirlilerim.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nrlates Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,283

Etiketler
Ynt: Erzincan'lı Hemşehirlilerim.

yemezler ığdırdan çıkınca km yi bildirecem bülente sivasta kontrol edecekler bakalım kaç km ile gelecem :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

geçen seneki matkabını almadın mı sen ? eğer almadıysan hala mustafaaslanın ordadır gidince bir bakıyım bu sene de U bolt hediye edicem bir çift benim araç üzerinde görebilirsiniz

P1140074

merhaba, yaklaşık 1,5 yıl önce İstanbul'dan taşınıp Erzincan'a yerleştim, sanayide hidrolik hortum rakor işleri ile uğraşıyorum. Sinan Bey sizinlede tanışmak istiyorum. Bende bi arazi aracı satın aldım sonunda :smiley: haftasonuda bi dağ tırmanışı yaptım nasıl zevk aldığımı anlatamam. Bayram tatilinde İstanbul'a gitmek istiyodum fakat tatili değerlendirip off road gezisi yapacaksak bende katılmak isterim İstanbul'a da gitmem :smiley:

gustogokhan' Alıntı:
hoş bulduk. ya bu arada Erzincan' da bi grup var mı? Tanışmak istiyorumda.
aaramıza hos geldın en yakın sanırım sana sıvas ve erzurum erzurumda ıkı -uc arac var ama sıvasdakı ofroad grubu baya tefarru atlı etkınlıklerıde eglencelı oluyor tanusmanınzı tavsıye ederım

gustogokhan' Alıntı:
merhaba, yaklaşık 1,5 yıl önce İstanbul'dan taşınıp Erzincan'a yerleştim, sanayide hidrolik hortum rakor işleri ile uğraşıyorum. Sinan Bey sizinlede tanışmak istiyorum. Bende bi arazi aracı satın aldım sonunda :smiley: haftasonuda bi dağ tırmanışı yaptım nasıl zevk aldığımı anlatamam. Bayram tatilinde İstanbul'a gitmek istiyodum fakat tatili değerlendirip off road gezisi yapacaksak bende katılmak isterim İstanbul'a da gitmem :smiley:
gökhan kardeş erzincandaysan eğer görüşelim.
biz plansız bir şekilde kafamız estiğinde 2-3 araba çıkıyoruz araziye katılmak istersen gelebilirsin.
geçen hafta esence yedigöllerdeydik,ergan dağı,aygır gölü v.s. gittiğimiz yerler.
bu arada aracınızın markası nedir fotoğraf yüklüyebilirsen iyi olur.

Ya arkadaşlar benim konu başlığını değiştirmem gerekiyor galiba.
Anadoluyu ateşleyecek bir kıvılcım gerekiyormuş megersem.

Şimdi bu durumda;
1- Bana Erzincanda kilalık araç bulmanız gerekiyor Erzurum'da olabilir. ;D (gökhan)
2- Sivasta Off-Road oyunları var (Tarihini belirtelim lütfen)
3- Erzincan'da Off-Road Turu planlıyoruz (Sinan Kardeşim ayarlayıp tarihini bildirsin lütfen.
İstersen tarihini belirleyip şimdiden bir konu aç çevre illerden gelen akradaşlarla da birlikte oluruz.
4- Bunların hepsini bayram tatilinde yapacağız ve büyüklerimizi ziyaret için zaman gerekiyor
5- Sivas'lılar bana bir kupa ayırın. ;D (Adını herne koyacaksanız.

nrlates' Alıntı:
Ya arkadaşlar benim konu başlığını değiştirmem gerekiyor galiba.
Anadoluyu ateşleyecek bir kıvılcım gerekiyormuş megersem.

Şimdi bu durumda;
1- Bana Erzincanda kilalık araç bulmanız gerekiyor Erzurum'da olabilir. ;D (gökhan)
2- Sivasta Off-Road oyunları var (Tarihini belirtelim lütfen)
3- Erzincan'da Off-Road Turu planlıyoruz (Sinan Kardeşim ayarlayıp tarihini bildirsin lütfen.
İstersen tarihini belirleyip şimdiden bir konu aç çevre illerden gelen akradaşlarla da birlikte oluruz.
4- Bunların hepsini bayram tatilinde yapacağız ve büyüklerimizi ziyaret için zaman gerekiyor
5- Sivas'lılar bana bir kupa ayırın. ;D (Adını herne koyacaksanız.
abı erzurumda senın arazıye gırebılecegın yapılı arac yok malesef o nedenle kıralama sırketlerınle grusmuye gerek yok sen pajeroyla gelmeyı dusunmuyomusun bak yol uzun dıyosan ben buyuk zevkle gelır buraya kadar getırırım canavarı ;D ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri