Eski kasa L200 2005 model jant göbeği kapağı nereden bulabiliriz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TUĞRUL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,601

TUĞRUL

Yüreğinin götürdüğü yere git gidemezsen 4x4 kullan
Yer
MERSİN-MEZİTLİ
Arkadaşlar bu araçlarda en fazla kaybolan veya çalınan jantın göbeğindeki kapaktan bulamıyorum nerede satıldığını bilen arkadaşlarımız bilgi verirse çok memnun olurum.

1401

Etiketler
Ynt: Eski kasa L200 2005 model jant göbeği kapağı nereden bulabiliriz?

Galiba bir tek benim arabanın kapakları eksik ;D

inanın aynı konuyu bende açacaktım ama bir baktım ki zaten böyle bir konu var artık bende tekrar açmayayım dedim :smiley: benim aracımda 2003 model ama sanırım araçlarımız aynı.(magnum 4x4)

hakketten epey aradım ama bi türlü bulamadım.ama eminim bir yerlerde bir sürü vardır.bu konuda bize yardımcı olabilecek birileri çıkarsa gerçekten çok memnun olurum.

banada 2 adet lazım.aşağıya resminide ekliyorum.şimdiden teşekkürler saygılar....
ATTACH]

Ekli dosyalar

• DSCN5726.jpg
    DSCN5726.jpg
    156.5 KB · Görüntüleme: 494

komtanım gezenbilir mersin gurubunda yazınızı görünce neden biz bu jant göbeklerini bulamadığımızı daha iyi anladım.demek ki ikimizde mersinde olduğumuzdan bulamıyoruz.

inşallah buluruz bir an evvel.

saygılar.

Osman bey merhabalar aynı şehirdeyiz ama birbirimizden haberimiz yok ;D bizim araçlardan Mersinde çok az var genelde birbirimizi tanırız aynı zamanda Çukurova Offroad Grubu muz var sizide aramızda görmek isteriz,en kısa zamanda tanışmak dileğiyle 05425857708

TUĞRUL' Alıntı:
Osman bey merhabalar aynı şehirdeyiz ama birbirimizden haberimiz yok ;D bizim araçlardan Mersinde çok az var genelde birbirimizi tanırız aynı zamanda Çukurova Offroad Grubu muz var sizide aramızda görmek isteriz,en kısa zamanda tanışmak dileğiyle 05425857708

tuğrul abi ben mersinin çağlarca köyündenim.şu alabalık tesislerinin olduğu köy.bizim bu aracı alma sebebimiz hem ava gitmek hemde bahçeye gitmek için.kış günü hem ava hemde bahçeye başka arabalarla gitmek mümkün olmuyor.her yıl kasım aralık gibi alır nisan gibide kış bitincede satarız.mevsimlik yani.sanırım bu araç 10. cu 4x4 ümüz.ford ranger xlt , mazda b 2500 mıtsubishi magnum , mıtsubishi intense , lada niva, toyota hilüx , hemen hemen çoğu model elimizden geçti.ama inan bu magnum kasaları tek geçerim(tabi yenilerine göre güç ve yakıt varkı var oda bir gerçek).birdeee mazdamız vardı oda çok güzeldi.aldığımız arabaları eksiksiz yapıp biraz kullanıp sonrada satıyoruz.yukardaki resimdeki 2004 model di.2 yıl önce almıştık.şimdiki aracımız ise henüz bakım aşamasında.ön düzen , kayışlar , şavtlar , yağlar , pasta cila , boya koruma , vs vs işlerinin bitmesi yaklaşık 10 gün sürer.bu arada ben şu meşhur jant göbeklerinide hala bulmuş deyilim.acil olarak 2 adet lazım.inşallah aracın işi bittiğinde sizi cepten arar ve ikimizinde musait olduğu bir zamanda sahilde bir çay içeriz abi :smiley: evet abi haklısın bu araçlardan mersinde fazla yok.o yüzden de parça sıkıntısı yaşıyoruz.mesala bana ön düzen parçaları gerekti adana tekbaşlardan sipariş verdik.biraz parça sıkıntısı yaşıyoruz ama bir kere yaptırdınmıda epey zaman parça ihtiyacın olmuyor.

bu arada mersin grubundaki yazında yamaç paraşütü ile uğraştım demişsin.amcamın oğlu bu konuda uzman abi.bir sürü kupası var.yamaç paraşütünde türkiyeyi temsil ediyor.eğer senin veya çevrenden birisinin yamaç paraşütü ile ilgili bir sorusu sıkıntısı olursa da yardımcı olur tuğrul abi.ismi hilmi ince. http://www.yamac.gen.tr/ bu adresten detaylara ulaşırsın.inşallah en kısa sürede tanışırız abi.selamlar saygılar. 0534 983 99 99

DSCN5465

DSCN5353

DSCN7706

Osman çok memnun olurum bende aracımdan çok memnunum parça sıkıntım yok ama bu kapakları birtürlü bulamadım bulduğum yerdede tanesine 110 +kdv dediler geçen sene oda sipariş verip gelecek dedi e-bay da baktım çok uygun fiatlar var oradan temin edeceğiz bakalım senin içinde sipariş veririm.

TUĞRUL' Alıntı:
Osman çok memnun olurum bende aracımdan çok memnunum parça sıkıntım yok ama bu kapakları birtürlü bulamadım bulduğum yerdede tanesine 110 +kdv dediler geçen sene oda sipariş verip gelecek dedi e-bay da baktım çok uygun fiatlar var oradan temin edeceğiz bakalım senin içinde sipariş veririm.

tamam abi inşallah arabanın işi bittimi uygun bir zamanda tanışırız.sana gösterebileceğim çok güzel doğa harikası yerler var.eminim memnun olursun.abi eğer şu e-bayın internet sitesinin adresini verebiirsen memnun olurum.bana aslında 2 adet lazım.ama eğer fiyat uygun olursa 4 adette alabilirim.nasılsa her sene farklı bir araba gelip geçiyor.muhakkak birine daha lazım olur.eğer benim aynısından olursa 2 adette işimi görür ama yok benimkinden farklı bir modelse 4 adette olur.inşallah temin ederiz abi.arabanın bir yeri eksik oldumu çok can sıkıcı oluyor.saygılar.

Osman bu linkte en pahalısı daha ucuzlarıda var
http://www.ebay.com/itm/MITSUBISHI-CHROME-Wheel-Center-Hub-Cap-Shogun-Montero-/270888064586?_trksid=p5197.m185&_trkparms=algo%3DSIC.NPJS%26itu%3DI%252BUA%26otn%3D12%26pmod%3D190620559835%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D5553943766780073477

jant göbeği araması hala devam etmektedir.türkiyeden sipariş verebilceğimiz bi adres telefon numarası veren olursa çok çok memnun olurum.herhanbi bir yanlışlık olduğunda derdimizi anlatabilecek bir muhattab buluruz.

Osman gözünaydın :D İngiltereden 4 adet getirttim istersen 2 adetini sana verebilirim.

abi çok saol çok teşekkür ederim ben o konuyu kökten hallettim.aracı sattım.ama bu gün yarın başka bir magnum alırım.2003-2006 arası düşünüyorum yine.ama bu defa kalbim 2006 (kırmızı gri) lardan yana bakalım kısmet.şayet aldığım da da jant kapağı olmassa artık nasıl getirtiliyor kaça getirtiliyor o bilgileri senden rica ederim.sen bana en güzeli balık yemeyi öğretmektense balık tutmayı öğret abi :smiley: saygılar sonsuz teşekkürler...

Osman hayırlısı olsun bizim grupta magnum araç sayısı 3 e çıktı elimizde yedek tutarız sorun değil bende bir arkadaşım vasıtasıyla getirtme imkanım oldu hesap açmak falan gerekiyormuş hazır hesap olunca sağolsun arkadaşım ilgilendi ama kısmet olursa senin oraya balık yemeye geliriz inşaallah o zaman nasıl yapıldığını görüşürüz selamlar.

ankarada yıldız sanayi sitesinde buldum 150 tl verip aldım 1 tanesini bilginiz olsun, gezmediğim yer kalmadı hiç bir yerde bulamadım mecburen almak zorunda kaldım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.