Eskişehir'de Çadır Kamp Yeri.?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan legolas Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,761

legolas

Kamp II
Yer
İZMİR
haziran ayı içinde Uşak,Kütahya,Eskişehir yolu üzerinden Bolu'ya gitmeyi planlıyorum.
bu güzergah üzerinde özellikle Eskişehir de çadırla kamp yapabileceğim 4 kişilik(ikisi çocuk) ailemle birlikte,kamp yeri bakıyorum. tavsiye edeceğiniz bir yer var mı?

Etiketler
4 yer önerebilirim,eskişehir ve çevresinde yaban hayvanı tehlikesiyle hiç karşılaşmadım yıllardır

1-musaözü baraj gölü mesire yeri,göl kenarı ağaçlık bir yer,bir restoran ve motel var,giriş ve çıkışında güvenlik görevlileri mevcut,elektrik,su sıkıntısı yaşamazsınız,doğası güzeldir,ama hafta sonları mangalcılar nedeniyle çok kalabalık olur,kent merkezine 20 km uzakta,kütahya yolunda

2-büyükyayla göleti,doğası harikadır,çam ormanının içinde bir göl var,tamamen doğayla başbaşa kalırsınız,işletme yok,güvenlik açısından pek bir sıkıntı olmaz,hafta sonları mangalcılar nedeniyle kalabalık olur,kent merkezine 80 km uzakta afyon yolunda

3-şelale orman içi mesire yeri,doğası harika,küçük bir şelale var,çevre gezisi için süper,hafta sonları mangalcılar nedeniyle kalabalık olur,giriş ve çıkışında güvenlik görevlileri mevcut,güvenlik sıkıntısı olmaz,kent merkezine 25 km uzakta,merkezde tıp fakültesi yakınında köy yolundan gidiliyor

4-birde profesyonel özel kamp alanı var http://www.arrowsclub.com/camping.asp

fotolar

Musaz

Elale

Bykyayla

omnitemporal arkadaşım ilgin için teşekkür ederim.
hepside harika gürünüyor.yola çıkacağım zaman birini tercih ederim artık belki de birden fazlasını.
İzmir'de yaşıyor olsam da memleketim Afyonkarahisar,büyükyayla ilk uğranacaklar arasında dolayısı ile :D

Ynt: Eskişehir'de Çadır Kamp Yeri.?

omnitemporal' Alıntı:
sakarbaşı kamp için pek güzel değil

anlaşıldı ;)
zaten sizin verdiğiniz yerleri ancak görecek vakit bulacağım sanırım.
ve belki kalabalık olacak gibiyiz bu durumda konaklama yapmam bile söz konusu olmayacak
başka bahara diyerek verdiğiniz bilgileri hafızamda tutacağım :D :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR