DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
  1. NISSAN X-TRAIL'İ BATI TOROSLAR'DA TEST ETTİK!. OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Eskişehir'de Karavan İle Konaklama

'İÇ ANADOLU' forumunda neoneuro tarafından 30 Nisan 2018 tarihinde açılan konu 794 kişi tarafından okunmuş, 4 cevap yazılmıştır

1. neoneuro

neoneuro Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Merhabalar, Çanakkale'den Ankara'ya giderken yolumuz Eskişehir'den geçecek. Karavanla kalmak için uygun bir yer arayışındayım. Forumda yazılan başlıkları okuyunca tarihleri eski de olsa sanırım bir değişiklilk yok ve otoparkta kalmak durumunda kalacağız. Acaba Sazova Parkı'nda Hayvanat Bahçesi otoparkında konaklanabilir miyiz? Çocuklar da olduğu için tuvalet vs olması iyi olur maalesef yanımızda portatif tuvalet olmayacak. Hem de yola devam etmeden çocuklarla güzel vakit geçirebiliriz. Bursa yolundaki Opet İstasyonunda Ayten Usta lokantasının olduğu yerde büyük boş bir alan vardı orada kalabilir miyiz? Ya da sizin bildiğiniz elektrik sağlayabileceğimiz yer önerileriniz olursa ve paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler

Etiketler:

2. yugun

yugun YÜCEL GÜNDÜZ

Alınan Beğeni:
    709
    İkinci söylediğiniz yerde. Opet yanında konakladım. Sessiz sakin güzel bir yer. Aslında yoldan biraz gürültü geliyor ama olsun mekan iyi.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Akdeniz45 bunu beğendi.

3. neoneuro

neoneuro Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Merhabalar, geceyi Ayten Usta'nın bulunduğu Bursa çıkışındaki Opet'te geçirdik. Yücel Bey'in söylediği gibi yol kenarı olduğu için biraz araç gürültüsü vardı ancak yorgunluk olunca sesi duymuyorsunuz. Çocuklar da mışıl mışıl uyudular. Ayten Usta 24 saat açık bu arada, yemek pişirmek için gecikilirse iyi bir alternatif.

Ertesi gün Sazova parkına gittik. Anadolu Üniversitesi'nin Türk Dünyası Bilim Kültür ve Sanat Merkezi binası var, aracı onun otoparkına çekip biraz çocuklarla vakit geçirelim istedik. Oradaki otopark görevlisiyle konuştum. Karavanların orada geceleyebileceklerini, 24 saat güvenlik olduğunu söyledi. Hatta bize bir sonraki sefer için bir iki yer de gösterdi. Sanırım bir daha Eskişehir'de kalırsak burayı tercih ederiz. Hem yol sesi almıyor hem de etrafınız yemyeşil.

Akdeniz45 bunu beğendi.

4. Chakonki

Chakonki Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    3
    Öneriniz için teşekkürler. Sazova parkında kalmayı planladım. Bakalım nasıl olacak

5. Chakonki

Chakonki Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    3
    Sazova parkı yerine Musaözü göletinde kaldım...
    Şehre 15 dakika. Çekme karavanı oraya park edip arabanızla şehri gezebilirsiniz. Su, tuvalet, çevre aydınlatması var, elektrik pirizi göremedim. Belki vardır. Telefon çok zor çekiyor. Kurbağa sesinden başka ses yok. Doğa çok güzel. Çocuklar macera parkını ve dönme dolabı çok sevdi. Gündüz şehri gezip akşam güneş batmadan gelip manzarayı seyredebilirsiniz. Vazifeperver görevlisi var. Konakladığınız gecenin sabahı hemen gelip bir 9,5 TL daha ücret istiyor, yardımsever iyi insanlar.

neoneuro bunu beğendi.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...
Yükleniyor...