Eskişehir'de Yeni Açılan Camping

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan omnitemporal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,611

Etiketler
Ynt: Eskişehir'de Yeni Açılan Camping

Bilginiz var ise daha detaylı bilgi verebilirmisiniz. Araç mı kişi başı mı, wc, duş, elektrik, fiyatlar nasıl ?

kamp yerinde musluklar var,su bedava,ateş yakmak serbest,wc temiz,duş varmı bilmiyorum,hava karardıktan sonra olta atmak serbest,araç başı günlük 20 tl,elektrik biz almadık,200 amper akümüz olduğu için,doğası güzel ağaçlık,göl kenarı.

Üstadım,

Ortamdan fotolar varsa, ekleyebilirseniz çok memnun olurum...

valla pek çöp görmedim,temizleyen bir bey vardı orada,çöpleri topluyordu,bu hafta sonuda orada kalacağım fotoğraf çekip yüklerim

Bilgi için teşekkürler. Eskişehir gezi planlarım arasında. Bu haber iyi oldu. Kampingin internet sitesi ve telefon numaraları var mı?

Geçen hafta Cuma günü Musaözüne uğradım. Kapıda kimse yoktu. Giriş minibüs için 11 TL yazıyordu . 20.30 da kapanır yazıyordu. İçeride de kimseler yoktu. Belki hafta içi diye öyleydi. Manzara güzel ama Poyrazlar gibi göl+yeşillik+ağaç üçlüsü göremedim. Şu haliyle grup olarak kalınabilir belki ama tek araç için gece ürpertili olabilir. Yazın daha kalabalık olacağı kesin.

içeri girip,restoranttaki görevliye kamp yapmak istediğinizi söyleyince yardımcı oluyorlar,biz 5-6 kez karavanla gidip kaldık,gece hiçde ürpertici değildi

Kalmayacağız diye gölün sonuna kadar gitmemiştik. Yani Restaurantı görmedik. Uyardığınız iyi oldu. Gidenler restauranta kadar ulaşırlar artık.

Resimleri de koyuyum. Sessizlik guzeldi. [attachment=1][attachment=2][attachment=3]

SAM 0170

SAM 0172

SAM 0173

Sn.omnitemporal, sn.bartek, Eskişehir'deki kamp alanıyla ilgili verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Fotoğraflr da çok güzeller :smiley: :smiley: :smiley:

Omnitemporal hocam,

Olası bir Eskişehir gezisinde bu kampingde kalmamızı tavsiye eder misiniz?

Ve de kent içinde konaklamaya uygun yerler varsa, bilgi paylaşırsanız çok memnun kalırım.

Benim 19 mayıs hamlesi adaylarımdan biri de Eskişehir olduğundan soruyorum.

taiga' Alıntı:
Omnitemporal hocam,

Olası bir Eskişehir gezisinde bu kampingde kalmamızı tavsiye eder misiniz?

Ve de kent içinde konaklamaya uygun yerler varsa, bilgi paylaşırsanız çok memnun kalırım.

Benim 19 mayıs hamlesi adaylarımdan biri de Eskişehir olduğundan soruyorum.
haldun bey bu mesajınızı yeni gördüm,kalmanızı kesinlikle öneririrm,hatta bende katılırım,şehir içinde migrosun otoparkında kalabilirsiniz,yada ben ayarlarım,üniversitenin içinde kamp yaparsınız

Gecen hafta Musaozu Tabiat Parki'nda kaldik. Burasi ile ilgili guncelleme yapmak istiyorum. Biz kapida ve iceride hicbir gorevli ile karsilasmadik. Icerideki restaurant ve tuvaletler gibi birkac bina cok bakimsizdi. Geceyi bir kac kopegin esliginde gecirdik. Gece orada bizden baska kimse olmadigini ertesi sabah gelen gorevlilerden ogrendik. Ogrendigimize gore 2 senedir kirasini odemeyen isletmeci en sonunda kacmis. Simdi Parklar mudurlugu burayi devralmis. Gorevliler buyuk bir sevkle calisiyorlar. Bize 1 ay sonra burayi piril piril yapacaklarini soylediler ve tekrar gelmemiz icin israr ettiler. Golet ve manzarasi guzel. Tesisler tekrar acilinca motokaravanlar icin guzel bir konaklama yeri olabilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri