Evimizin Penceresinden Kar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eftaLYa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,735

eftaLYa

Face & Ben
Yer
İstanbul - Şişli
Web
www.esraakeroglu.com
Evimizin penceresinden yada balkonundan yada bahçesinden kar fotoğraflarını paylaşalım..

Ön tarafın camını kediler içine sığınabilsin diye naylon branda ile kapattığım için bende sadece arka bahçe var. :smiley:

25-01-2010-22.jpg

25-01-2010-24.jpg

Kar detayı ;D

25-01-2010-25.jpg

25-01-2010-26.jpg

25-01-2010-27.jpg

Etiketler
Ynt: Evimizin Penceresinden Kar

Benim foto sizinki kadar güzel ve net değil ama idare edicez artık. :D

Fotoraf0379

Fotoraf0381

çok güzel kareler ama bişey dikkatimi çekti sanırım sizde benim gibi kışın bahçe mobilyalarını dışarıda bırakıyorsunuz sonrada yaza yenisi alınıyor mecburen :D

S.n Esra hanım şimdi bu resmin bu konu ile ne alakası var demeyin.!! Garip ama bir gerçek var ortada zira 2 aydır yollardayım ve siyah seyyahı evim olarak kullanıyorum. bu sebeble bir ara evimden dışarı çıkıp şöyle bir sokağa bakmak istedim. ;D
Nihayet egeyi,akdenizi bitirip konya üzerinden afyona ulaştık ve binlerce ( 10 bin civarı ) resim karesi ve onlarca anı ile şubat ortaları gibi istanbulda olmayı düşünüyoruz. fakat sizin gibi prof resimler çekemedim zaten buna detaylarda fırsat vermezdi. bu nedenle ben bilgi,keşif ve anı yakalama açısından bütün resimlerimi 5 megapiksel cep tel ile çekmeye çalıştım. sanıyorum gideceklere,gezeceklere bilgi açısından yeterli olucaktır.

[attachment=1]

Üç Gün Önce Evimden sokağımız Böyle Görünüyordu. ;D Yarım Saat Önce Manavgatta 15 Derece Sıcaktan Eksi Derecelere Bir Anda Çıkıverdik.

27012010 EVMDEN DIARI IKIP YLE BR SOKAA BAKAYIM DEDM

Bütün fotoğraflar çok hoş Esra'nın karın o nakış gibi şeklini çektiği fotoğraf favorim,ama Kemal abinin yürüyen evini ve evinin önünü çektiği fotoğrafta çok manidar :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri