Eymir De Balık Tutmak Ve Kamp Yapmak Hakkında Bilgi!!!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alpaksin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,140

alpaksin

hookamp
Yer
ankara
Merhaba arkadaşlar Eymir de kamp yapıp balık tutmak istiyorum balık türleri ve yer hakkında bilgilendirirseniz sevinirim sazan varmış bildiğim kadarıyla 19 hazirandan sonra yasak kalkıyor gittiğimiz zaman kamp ve balık işini iç içe yapabileceğim yer var mı her türlü tavsiyeye açığım teşekkürler şimdiden :smiley:

Merhaba arkadaşlar Eymir de kamp yapıp balık tutmak istiyorum balık türleri ve yer hakkında bilgilendirirseniz sevinirim sazan varmış bildiğim kadarıyla 19 hazirandan sonra yasak kalkıyor gittiğimiz zaman kamp ve balık işini iç içe yapabileceğim yer var mı her türlü tavsiyeye açığım teşekkürler şimdiden :smiley:

Bende baktım bır sure once.Eymir de kamp yapmak,balık tutmak,ates yakmak yasakmıs maalesef.

Ama videolar var internette ve odtülü arkadaşlarım anlatıyordu balığa gidiyorlar eymire diye tabi gitmeleri yasak olduğunu değiştirmiyor :smiley: Normalde sirkulere göre yasak yok ama burası odtü ye bağlı özel statüde bir gölet.Aynı göynük çubuk gölünün anadolu üniversitesine ait olması gibi.Odtüyü arayıp öğrenmek gerek.

Turlarken olta atanları görmüştüm. Bununla birlikte ateş yakmak yasak deniliyor. Kamp atmanın da yasak olabileceğini ve bu yaz mevsiminde izin hiç izin verilmeyeceğini düşünüyorum.

Merhaba kardeşim Eymir doğası güzel bir yerdir.Kamp ve spor için ideal dir.Yanlız balık tutmak yasaktır.Bunun av yasağıyla alakası yoktur.Balık yerine bisiklet ile gezmek daha eğlenceli olabilir.

Merhaba kardeşim Eymir doğası güzel bir yerdir.Kamp ve spor için ideal dir.Yanlız balık tutmak yasaktır.Bunun av yasağıyla alakası yoktur.Balık yerine bisiklet ile gezmek daha eğlenceli olabilir.
Eyvallah kardeşim saağolasın ama ben sportif balıkçıyım kamp yaptığım yerde balık tutmak istiyorum o sebeple balık merak ediyorum . :smiley:

Eyvallah kardeşim saağolasın ama ben sportif balıkçıyım kamp yaptığım yerde balık tutmak istiyorum o sebeple balık merak ediyorum . :smiley:
Anladım kardeşim sana tavsiye edeceğim bir iki yer çubuk kara göl ormanı küçük ama iyidir.Balık var ama tutması kolay değil sabaha karşı 1 metre boylarında 4- 5 kişilik grup görebilirsin.Sudak cinsi olması gerek. Yanlız hafta sonları gitme .Kalabalık olabiliyor.Birde kapulukaya barajı var orman fazla yok ama balık çok ,ordan aldığım turnayı hiç bir yerden almadım.Karar senin iyi eğlenceler..

Anladım kardeşim sana tavsiye edeceğim bir iki yer çubuk kara göl ormanı küçük ama iyidir.Balık var ama tutması kolay değil sabaha karşı 1 metre boylarında 4- 5 kişilik grup görebilirsin.Sudak cinsi olması gerek. Yanlız hafta sonları gitme .Kalabalık olabiliyor.Birde kapulukaya barajı var orman fazla yok ama balık çok ,ordan aldığım turnayı hiç bir yerden almadım.Karar senin iyi eğlenceler..
çok teşekkür ederim usta sağolasın

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri