Fabrikası Jeep'inizi Geri Çağırdı mı Acaba ?..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ssbman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,085

ssbman

Zirve
Yer
Ankara
Mutlaka biliniyordur ama belki bilmeyen arkadaşlar vardır .

Aşağıdaki linke girip sol kısımdaki recalls kısmına aracınızı VIN numarasını (Ön camın alt solunda yazan ) yazarak , fabrikanın aracı geri çağırıp çağırmadığını ve neden çağrıldığını görebilirsiniz .

Pardon yav linki unutmuş ... Hiç kafa kalmadı bu ara :D

http://www.jeep.com/en/owners/

Saygılarımla ...
Barış

Etiketler

Ynt: Fabrikası Jeep'inizi Geri Çağırdı mı Acaba ?..

Malesef sadece jeepler için .

Landin sitesinde bakındım biraz ama benzer birşey göremedim . Belki de ben göremedim . Ama nette şöyle birşeyler çıkıyor : http://www.automotive.com/used-cars/recalls/01/land-rover/index.html

Görüşmek üzere
Barış

CJ Ler için mi geçerli bu link benim şasi nodan çıkmadı ?
Geri çağırılmadığı mı için yoksa ?
invalid VIN diyor çünkü :S

Hasan kardeşim senin aracın çağırılmış mı yoksa sende benim gibi VIN hatası mı alıyorsun ?

Sevgili arkadaşlar konu biraz güme gitmiş gibi görünüyor ancak çok önemli. Benim 93 model aracımın 3 parçası serviste ücretsiz olarak değişti. Aynı konuya ben de daha önce değinmiştim;

Değerli Gezenbilir üyeleri,

ZJ'lerde otomatik vites sensörü 2002 yılında recall'a giren bir parçadır ve değişmesi gerekmektedir.

http://www-5.jeep.com/universal/webselfservice/pdf/B02.pdf

Selamlar,
Kaan

Aklınızda olsun...

Here are your results Acrobat Reader 4.0 or later is required to view
documents. Click here for free download. Down Load Acrobat Reader
VIN Number:
1J8HCE8M1 6Y134193 Vehicle Description:
JEEP GRAND CHEROKEE PREMIUM 4X4 SPORT UTILITY 4-DR Model Year:2006

No Incomplete Recalls or Customer Satisfaction Notifications Exist

NOTE:
Results returned represent unperformed or incomplete Recalls and Customer Satisfaction Notifications initiated by Chrysler Motors Company LLC at the time

Dil bilen dostlar sanki sıkıntı yok gibi değil mi?

Selamlar ,
Hocam araç sağlam sorun yok şuan için :smiley:

Kaan dikkatimden kaçmış oabilir kusura bakma ... Önemli bir bilgi ... Sanırım her seri için geçerli değil her geri çağrı . Mesela benim Vin noyu girdiğimde sadece fren diskleri çıkıyor 2001 de çağrılmış ve yanda sarı incomplate diyor . Hatta detay PDF bilgiside çıkmıyor silinmiş sanırım . Aslındamerak ediyordumbizim servisler bu konua nasıl yaklaşır diye ... Anladığım kadarıyla Dünya ile aynı yolu izleyip değişimiyapıyorlar ücretsiz olarak...

Teşekkürler ...

Bu konuyu biliyorum, netten bakmanıza gerek yok, herhangi bir jeep yetkili servise telefon açın (Mesela Master service ) şase numaranızı verin, bilgisayardan bakıp size söylerler. Ancak bir durum var; eğer çağırılacaksa (ki beni çağırdılar) yapılacak işlemden sonra vites kolu geçişleri çok sertleşiyor ve birçok kimsede bu işlemden sonra şikayetçi oldu. Servis "ben yaparım, ücretsizde değiştiririm ama tavsiye etmiyorum der." Kaldıki önemsiz bir parça. Ben bugüne kadar o parçasız (veya hatalı parçayla) yaşadım....:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri