Facebook Kampçılık Ankara Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan intebim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,456

intebim

Ana Kamp
Arkadaşlar 2014 Yılı içerisinde tanışma ortamı oluşturalım iletimin ardından Facebook ta bir grup açma kararım ile başlayan Kampçılık Ankara Facebook grubumuz Geçen süre içerisinde artan bir ilgi ile kalabalıklaşıyor. İlk tanıtımını yaptığımda 3 üye iken şu anda 77 üyeye ulaşmış bulunuyor.

2015 Yılı içerisinde tanışma ve kamp etkinlikleri ile faal ve harika bir dönem geçirmek istiyoruz. Ankarada olan yada ankara çevresinde bulunan kamp ve piknik alanları ve Bu alanlarda yapabileceğimiz toplu kamp etkinliklerini ve bunun yanında kampçılık ile ilgili bilgi paylaşımlarında bulunabileceğimiz drubumuza sizleride bekliyoruz. Grubumuzun linkini aşağıda yayınlıyorum.

https://www.facebook.com/groups/1431884700392383/

geleneksel ışıkdağ karagöl kampı 2014 yılı etkinliğinin tadı hala damağımızda olduğu için bu sene kalabalık grup etkinlikleri planlayarak daha aktif ve doyurucu bir yıl geçirmek istiyoruz.

ailecek çıktığımız kamplarda gvenlik problemi ile karşı karşıya olduğumuzu göz önüne alırsak. kalabalık grup halinde yapacağımız kamplarda kamp alanlarına bağlı kalmadan yeni yerler keşfederek yeni kamp yapılabilecek alanları birlikte keşfetmeninde ayrı bir zevk ve heyecan olacağını unutmamak gerek.

Ankara çevresindeki kamp alanlarına katılabilecek arkadaşlarımızı aramıza bekliyoruz.

Etiketler
Ynt: Facebook Kampçılık Ankara Grubu

Yeni grubunuz hayırlı olsun.Ben de bir Ankaralı kamp sever biri olarak grubunuza katılmak isterim...
Görüşmek dileğiyle...

Ynt: Facebook Kampçılık Ankara Grubu

Mustafa beyle tanisma firsatina nail oldum. Cok guzel bir grup oluyor faydali paylasimlardada bulunacagimiz kesin. Gezilerde gorusmek dilegiyle...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri