FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Assasin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 299
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 39,133
Ynt: FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012)

..

Royte 3

Etiketler

hadı hakkımızda hayırlısı.. ılk defa kıs sartlarında boyle bır gezı yapacagım ıcın benı bayagı zorlayacaga benzıyor.helekı 1-1.5 mt kar falan dıyınce ... :smiley:

PIKACU' Alıntı:
hadı hakkımızda hayırlısı.. ılk defa kıs sartlarında boyle bır gezı yapacagım ıcın benı bayagı zorlayacaga benzıyor.helekı 1-1.5 mt kar falan dıyınce ... :smiley:
benim de ilk ::smiley: artık denize teslimiz ;D

:D :D 1-1.5 metre kar,yolun Green Park asfaltına bağlandığı yerlerde olur. Bizim oralarla işimiz yok zaten.. :D Çıkacağımız yol gayet güzel,ne çok zor,ne çok kolay.Ben çok beğendim şahsen. :D

PIKACU' Alıntı:
aynen oyle. :smiley: denız yolda gozunu bızden ayırmayasın haa :smiley:
Yok yok,standart araçları konvoyun ortasına alıyoruz,en arkadan ben geliyorum,en önde 2 adet V8 var,yolun açılmama gibi bir risk yok.. :D

istanbuldan gidecek arkadaşlar mehmetçik opette buluşalım beraber gidelim . ;) buluşma saati sonra belirlenir

sımdı bır nebze rahatladım.ılk defa aracımı kara camura sokacagım.performansıınıda deneme sansım olmus olur.korktugum gıbıde olmaz herhalde. :smiley: yınede tek gırmem oralara guvencem sızsınız tabıkı :smiley:

JUNİOR' Alıntı:
istanbuldan gidecek arkadaşlar mehmetçik opette buluşalım beraber gidelim . ;) buluşma saati sonra belirlenir

ben gebzeden gırecegım otobana mehmetcık opet kurtkoyde galıba. baska bulusma noktası olabılırmı.

PIKACU' Alıntı:
ben gebzeden gırecegım otobana mehmetcık opet kurtkoyde galıba. baska bulusma noktası olabılırmı.
tabi olur ben bana göre yakın olanını yazmıştım :D :D

fakoff yine güzel bir gezi çıkartacak şimdiden katılan arkadaşlara ve emeği geçen herkese kolay gelsin kazasız belasız döşünüzden sonra görselleri bekliyoruz.....

JUNİOR' Alıntı:
tabi olur ben bana göre yakın olanını yazmıştım :D :D

Hocam İstanbulun neresinden gidiceksiniz ? Ben pazar günü gelmek istiyorum tam kesin değil gelip gelmemem ama buluşursak kurtköy mehmetçik vakfı bana uygun gözüküyor zira bundan başka pek yer bilmiyorum karşıda.

sinan54' Alıntı:
fakoff yine güzel bir gezi çıkartacak şimdiden katılan arkadaşlara ve emeği geçen herkese kolay gelsin kazasız belasız döşünüzden sonra görselleri bekliyoruz.....
Teşekkür ederiz,bol bol görsel ekleyeceğiz.. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri