Feroza Hakkında Görüşleriniz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gencyigit Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,779

gencyigit

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Kendime Feroza almayı düşünüyorum 1992-1994 model civarında olacak.
Acaba aldığım araç beni üzer mi? Sene de 4 -5 kez her seferinde yaklaşık 2000 km civarında uzun yol yapıyorum.
Aracı alırken özellikle dikkat etmem gereken şeyler var mıdır? Sormayı unuttuğum birşeyler var sa eklerseniz çok sevinirim.

Etiketler
feroza
Sayın GENÇYİĞİT, Daihatsu FEROZA maalesef MITSUI tarafından Türkiye Pazarına getirilmiyor. Bunda ALJ'nin ne kadar payı var bunu bilemiyoruz. Çok Temizini bulamazsınız, bulduklarınız için ÇIKMA parça temin şansınız çok yüksek. Yaşadığınız yeri yazarsanız size en yakın TOYOTA veya orada varsa eski DAIHATSU Servis adresini verebilirim. 2000 km. yolu bir defada kat ediyorsanız bu Mini SUV ile Çok Sıkıcı bir sürüş olacaktır, unutmayın! Selamlar, Ömer

Ramazan Kardeşim Merhabalar,
Avrupa Yakasının neresindesiniz, yazmamışsınız ama hala AKTİF DAIHATSU Servisi olarak
EGECAN OTOMOTİV Ümit Yılmaz 0541 334 3667, Maslak Sanayi Sitesinde, Matsan Dış Ticaret, Ömer'den aldım numaranızı derseniz yeterlidir. Yer size uzak ise, tam olarak nerede yaşadığınız yazarsanız en yakın Toyota ya da Dahiatsu Servisinin telefonlarını verebilirim. 1986'dan bu yana sadece Japon Otomobilleri için Filtreler ve Subaru için Motor Parçası İthal eden bir Şirketin sahibiyim, bu nedenle Türkiyede bir çok servisi yakından tanıyorum. Selamlar, Ömer.

Piyalepaşa tarafındayım. Beyoğlu'na bağlı

Peki sizin kişisel düşünceniz nedir. Ben offroad amaçlı almayacağım ama offroad donanımlı araçlar çok hoşuma gidiyor.

1994 Daihatsu Feroza 1.6 24.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 535126399
1994 Daihatsu Feroza 1.6 22.750 TL Sahibinden satılık ikinci el - 559651270

gözüme kestirdiğim araçlar. Tabi bu araçlar model ve kullanım amacına bakıldığında oldukça yorgun olduklarını da düşünmüyor değilim. Bu araçları alıp bir de sanayiden çıkamamak var işin ucunda :smiley:

Ramazan Kardeşim Merhaba, yazdığınız son cümle (Bu araçları alıp bir de sanayiden çıkamamak var işin ucunda) inanılmaz doğru, buna katılmamak mümkün değil. Satın alırken ödediğiniz paranın yanında tamir için çok fazla zaman ayırmanız gerekir. Doğrusu bu markayı unutmanızdır. G54B motorlu Pajero veya BJ60 Toyota Landcruiser, P40 Nissan Patrol Türkiyeye gelmiş en öne çıkan Japon 4x4'lerdir. Ancak unutmamak gerekirki Land Rover serileri Dünya'da her ülkede en üst sırada yer alan 4x4 otomobillerdir. Selamlar, Ömer.

selamlar bende 2010 dan beri feroza kullanmaktayım bir tek lamba kabı hariç ulaşamadığım malzeme yok .feroza gayet hoş kullanımı güzel bir arazi aracı ben kendim tamiri ni yapıyorum ha bu arada mesleğim mobilya tamirci değilim tavsiye ederim

VPL3Wv

benim feroza

selamlar bende 2010 dan beri feroza kullanmaktayım bir tek lamba kabı hariç ulaşamadığım malzeme yok .feroza gayet hoş kullanımı güzel bir arazi aracı ben kendim tamiri ni yapıyorum ha bu arada mesleğim mobilya tamirci değilim tavsiye ederim
Sayın Salih Dalcı selamlar, ulaşamadığım malzeme yok demişsiniz. 1.6 Enjektörlü motor için 0,25 veya 0,50 piston,segman nereden bulabilirim, yardımcı olur musunuz.

şimdi gördüm istanbul aksarayda genç tokel var genç tokelden aslan beyi iste size yardımcı olacaktır

Sayın Salih Dalcı selamlar, ulaşamadığım malzeme yok demişsiniz. 1.6 Enjektörlü motor için 0,25 veya 0,50 piston,segman nereden bulabilirim, yardımcı olur musunuz.
istanbul maslak per oto ümit bey selamımı söyleyiniz size yardımcı olacaktır muhakkak bu arada daha şimdi gördüm yazınızı kusura bakmayınız

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri