Fethiye Ücretsiz Kamp Bilgisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Vaycicek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,369

Vaycicek

Yeni Üye
Merhaba,
Rahatsızlık için özür diliyorum. Sitede aradım ama yeterli sonuç bulamadım o yüzden tekrar yazıyorum. 19, 21 mayıs tarihleri arası Fethiye'de 3-4 arkadaş kamp yapmak istiyoruz. Malzeme eksiğimiz yok. Ancak arkadaşlarımın ilk kampı olacak. kamping değilde ücretsiz bir yer lazım. wc elektrik su olmayan bir yer arıyoruz manzarası güzel denize yakın bir nokta önerebilecek var mı? sadece yemek yapmak için ateş yakacağız onun dışında ateşle işimiz yok. Fethiyenin herhangi bir yeri olabilir.

Hemen fethiyenin içinde, limandan sağa doğru küçük yarım adaya devam ederseniz, burnu döndükten sonra 1-2 küçük koy var...

Kelebekler vadisine en son gittiğimde giriş ücretliydi.

Sahilde kalınsa ne kadar rahat bir ortam olur, düşündürücü!

Merhabalar,

geçen sene gittiğim tam istediğiniz gibi bir koy önerelim madem :smiley: arabayla belli bir yere kadar gidebiliyorsunuz gerisi tabana kuvvet yalnız.

36.556119, 29.050349 koordinatlarına haritadan bakın derim.

fethiye otogarının yanından kabak koyuna giden (galiba uzunyurt dolmuşu) dolmuşlara bin.
kabak koyuna 2 km kadar kala inin. denize doğru indiğinizde mükemmel yerler var.
otogardan yanınıza bolça 5 lt lik su almayı unutmayın.
36°27'56.0"N 29°06'56.3"E

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri