Firmadan Firmaya Trafik Sigorta Primleri Arasındaki Uçurum

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TA2RX Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,938

TA2RX

Müzmin öğrenci
Mesajlar
2,522
Tepkime Puanı
565
Yaş
63
Yer
Yalova
Web
www.tcswat.org
Telsiz Çağrı Kodu
TA2RX
Motokaravanımın trafik sigortasını yenileme vakti geliyor. Hanımın sigortacısının verdiği teklif 6673 TL.

Kamil Bayram sigortanın verdiği teklif 2661 TL. İyi ki Kamil Bayram var. Yoksa yanmışız.

Benim hasarsızlığım 7. basamakta. Sizinki farklı çıkabilir. Yaptırmak isterseniz telefonu 0454-216-1444
 

Etiketler


Kaza teminatı neden hasarı karṣılayacak kadar artırılmıyor? Teminat yükselince sigorta bedeli yükselecek ama karṣılığında Kasko ucuzlayacaktır diye düṣünüyorum.

Karavanımız Sprinter‘in tam kasko ücreti aylık 13 €‘ idi. Araç yaṣlanınca tam kaskoyu iptal ettim.
 

Kaskolar artık Allaha emanet.
Tamam ücret falan almıyor ama yine de işi sağlama almak için en az birkaç dua bilmek lazım..

Yahu biz neden herşeyi böyle abartırız ki acaba ?
Bir şeyi tutunca abartıyoruz, karşı olunca abartıyoruz, fiyat koyunca da abartmadan edemiyoruz. Ayni şey için üç dört misli fiyat hangi yüzle istenir ki ?
Diğer taraftan bu fiyatı veren oldukça, kendilerinden nizama gelmelerini beklemek de anlamsız olmalı ?

Belki Bekir beyin yazdığı gibi en uygununu afişe edip , forumda toptan oraya yönelmek yerinde olurdu..
 
Son düzenleme:Sigorta firmaları zarar ettikleri ama mecburen yapmaları gereken, trafik , kasko gibi sigortaları yapmamak icin yüksek fiyat çıkartıyorlar. Onlar da haklı.
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,094
Mesajlar
1,513,192
Kayıtlı Üye Sayımız
171,736
Kaydolan Son Üyemiz
topcu78

SON KONULARÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2023 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status