Firmamız Pepino Fidesine Dönüm Başına Geri Ödemesiz Teşvik Veriyor!!!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ramazanmutlu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,991

ramazanmutlu

Yeni Üye
Olmaz demeyin oldu bile...!

Mutlu Tarım Ltd.Şti.Firması olarak Türkiye'de ilk defa pepino üreticilerine dönüm başına 500 Tl. geri ödemesiz teşvik vermekteyiz(kriterlerimize uymak şartı ile).

Not:Yüksek miktarda üretim yapan üreticiler için firmamız tecrübeli ekibi ile Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak teknik hizmet
verilmektedir.

Not:Düşük miktar alımlarda kargo ücreti alıcının; yüksek miktar alımlarda teslimat kendi firma aracımızla yapılır.

İrtibat:[attachment=1]

Ramazan MUTLU
0542-280 57 26
mutlutarimltd@hotmail.com

04082009 003

Etiketler
Ynt: Firmamız Pepino Fidesine Dönüm Başına Geri Ödemesiz Teşvik Veriyor!!!

biraz daha bilgi olabilirmi

Evet daha fazla bilgi bitkiyi tanıtırmısınız nedir patlıcana benzettim yanıldıysam affedin

Pepino tropikal bir bitki mi acaba?

ben bu kıonuyla ilgilenebilirim ama detay yazmamışsınız.

sulu tarım yapılabilen birkaç yüz dönüm arazim var uşak - eşme de.

ekim ve hasat zamanı, sulama sistemi, güneş, gübre su ihtiyaçları, ekiminde, çapasında, hasadında kaç kişi çalışılacağı, özel alet ve ekipman isteği ko0nularında bilgi verirseniz
değerlendirebilirim.

Aşağıda eklediğim adreste Pepino ile ilgili daha fazla bilgi var ama kriterlerimize uymak şartı ile teşvik veririz demiş; nedir acaba bu şartlar ?

http://turktoresi.blogspot.com/2007/06/pepino-nedir.html

Şartlar hakkında bilgi alabilirsek kârlı bi ürüne benziyor. Peki ürettikten sonra bu sebzeyi biz mi pazarlayacağız ? Yurt dışına mı gidecek ? Ülkemizin bitkisi değil ki kimse bilmez ismini bile ilk kez duydum...

Peki siz Mutlu Tarım Ltd.Şt olarak dönüm başına verdiğiniz 500 tl yeterli olacakmı?.Antalya/Kumlucada Kg fiyatı 5Krşa kadar düştü.

www.tropiksera.com adresinden pepino ile ilgili istediğiniz bilgiyi bulabilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR