Fiyatlara Sitem.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tnryksl Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,459

Tnryksl

Ana Kamp
Çadır veya kamp malzemesi alacak arkadaşlar;
Diğer çadırları bilmem ama husky beast dolar 7 TL iken 900 küsür lira oldu. Dolar 5.40larda gezerken halaa fiyatı aynı (eskiden 590 TL'lerdeydi.).Husky Fighteride biliyordum, 1100-1200tl iken 1500e çıktı. ve halaa indirim gelmedi.
Balta, Bıçak, yemek setleri, uyku tulumları, hamaklar vs herşeye dolar 6,50-7 tl iken zam yapıldı. Ve halaa indirim yok.

Alışveriş yaparken bunları göz önünde bulundurun. Bende alacağım ama tepki olarak almıyorum. Fiyatları düşürene kadarda almayacağım. Fırsatçılara tepkinizi gösterin. İlgili sitelere mail atın. Sessiz kalmayın.

Saygılarımla.

Etiketler
Geçen sene 1200 e aldığım mont 2100-2300 arası satılıyor.
700tlil ayakkabıyı bugün 1200tl gördüm.
Böyle fırsatçılığı görünce tiksindim. Yazma gereği duydum.

kamp karavan zengin işi bizi düdüklemeyeceklerde kimi düdükleyecek ikili ocak bakıyorum 1800tl dörtlüsü 500 tl daha küçük daha az malzeme ve işçilik ne var bunda bukadar çıkarcılık türk milletini hiç bir devlet istemiyor . istemez tabii

aslen
kamp karavan zengin işi bizi düdüklemeyeceklerde kimi düdükleyecek ikili ocak bakıyorum 1800tl dörtlüsü 500 tl daha küçük daha az malzeme ve işçilik ne var bunda bukadar çıkarcılık türk milletini hiç bir devlet istemiyor . istemez tabii
Türkiyede zengin işi abi. Azıcık kalite olsun diyorsun fiyatı olması gerekenin %40 fazlası oluyor. Nasıl bir kar marjı bu?

Çadır veya kamp malzemesi alacak arkadaşlar;
Diğer çadırları bilmem ama husky beast dolar 7 TL iken 900 küsür lira oldu. Dolar 5.40larda gezerken halaa fiyatı aynı (eskiden 590 TL'lerdeydi.).Husky Fighteride biliyordum, 1100-1200tl iken 1500e çıktı. ve halaa indirim gelmedi.
Balta, Bıçak, yemek setleri, uyku tulumları, hamaklar vs herşeye dolar 6,50-7 tl iken zam yapıldı. Ve halaa indirim yok.

Alışveriş yaparken bunları göz önünde bulundurun. Bende alacağım ama tepki olarak almıyorum. Fiyatları düşürene kadarda almayacağım. Fırsatçılara tepkinizi gösterin. İlgili sitelere mail atın. Sessiz kalmayın.

Saygılarımla.
Hocam benzin ve motorin zamlı fiyatta halen, sen ne diyorsun? :smiley:

Günaydın arkadaşlar, gerçi öğlene geliyor saat artık.
Fiyatlar hepimizi üzüyor, sadece kamp malzemesi değil her şey.
Ben hijyenik sarf malzeme ithalatı, üretimi ve toptan alım satımı yapan bir firmada çalışıyorum.
Dolar 6,50 iken 30 puan zam yapan firma bu sabah aynı ürüne yine 9 puan zam yapmış, gerekçesi ise yurt dışı hammadde fiyatına zam gelmesi.
Hayatın her safhası zorlaştı iyice.
Kazandığımız ücretlere ne kadar zam geldi?
Malzemelerimiz sanırım hiç bu kadar değerli olmamıştı. Çadır, uyku tulumu ve giysilerimize sahip çıkalım :smiley:
Bu yakıt fiyatlarından ötürü gönül rahatlığı ile istediğimiz araçlara binememek yahut gezememek kısmına değinmiyorum bile (kendi adıma)
Sağlıkla kalın.

Arkadaşlar merhaba; biraz araştırma ile sahibinden letgo ve diğer kanallardan daha uyguna bulabiliyorum. Örneğin Standart sıfır bir stanley 1lt termos aldım , internet satışı 350-420 arasındayken 200 tl ye kolayca buldum. üstelik kullandığımız ürünlerin son kullanma tarihi olmadığı için öyle bir kaygılanmaya da girmiyoruz. 2.el az kullanılmış veya sıfır ürünleri öneririm.

WhatsApp Image 2018 11 22 at 1050121

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri