Ford E350 7.3dizel Ambulans Aldım Bu Aracı Tamir Edebilecek Usta Lazım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan asasq Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,328

asasq

untma bu topraklar senin ve senden sonrakilerin..
Yer
istanbul silivri
Başlıkta yazdığım gibi 3 sene önce aldığım aracım hala yürümüyor çünkü araçta oluşan problemleri çözecek usta bulamadım bir sürü ustaya girti kimse yapamıyor araç durduğu yerde 2 saat çalışıyor ama yola çıkınca belli bir süre sonra kendini kasıyor devir düşüyor ve stop ediyor bu araçtan anlayıp yapabilecek usta varmı Türkiyede ben bulamadım araç 2001 model yardımcı olursanız sevinirim

E4F2CD89 2A19 4924 9035 46770921EAB5

BD5C1DD7 F73B 4021 AA84 A1D720616EE6

59AC5CC7 C9A4 4F91 970C 61C7D8F745DB

B45F4DF5 AA78 4CBF 9A09 06881912A4E9

4806BA2C 0299 4816 B1BF 65C568F1AE6C

Etiketler

Motor ısınınca stop ediyor sanırım. Tam stop sonrası marş bastığınızda tekrar çalışıyor mu? Yoksa motor soğuduktan sonra mı çalışıyor? Öyle ise mazot pompa sorunu olabilir.

Başlıkta yazdığım gibi 3 sene önce aldığım aracım hala yürümüyor çünkü araçta oluşan problemleri çözecek usta bulamadım bir sürü ustaya girti kimse yapamıyor araç durduğu yerde 2 saat çalışıyor ama yola çıkınca belli bir süre sonra kendini kasıyor devir düşüyor ve stop ediyor bu araçtan anlayıp yapabilecek usta varmı Türkiyede ben bulamadım araç 2001 model yardımcı olursanız sevinirim
ÜMRANİYE KADOSAN HANGAR FORD HÜSEYİN USTA TAVSİYEM GOOGLE DAN BULUNABİLİNİR elektrik BEYİN DE de sorun varsa HEMEN YAN TARAFINDA recep usta güçlü oto

Son düzenleme:

Motor ısınınca stop ediyor sanırım. Tam stop sonrası marş bastığınızda tekrar çalışıyor mu? Yoksa motor soğuduktan sonra mı çalışıyor? Öyle ise mazot pompa sorunu olabilir.
Durduğu yerde 2 saat çalışıyor ama birde pompa 3 kere revize edildi farklı ustalarda

Mazot filtresini değiştirdiniz mi?
Mazot filtresinden hariç su ayıracı var mı?

Belirtiler ; filtrenin tıkalı ya da su ayıracında su olduğunu gösteriyor....

Durduğu yerde rölantide 2 saat değil 2 günde çalışır çünkü gelen mazot miktarı motoru beslemeye yetiyor. Ama yola çıktığın zaman o motoru besleyecek sağlam bir mazot hattı lazım :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri