Ford Explorer Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan toprak1 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 82
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 103,891
Ynt: Ford Explorer Hakkında

BİZİM ARAÇLAR ZATEN UZUN YOL ARACI ŞEHİRİÇİ PEK ZEVK VERMEZ
PARÇA SIKINTISI OLARAK ŞEHİR ÖNEMLİ DEĞİL 1 GÜNDE AYAĞINIZA KADAR GELİYOR
AMA DİKKAT EDİN UCUZ ETİN YAHNİSİ MİSALİ SONRA BENİM GİBİ BİR ARABA PARASI DA PARÇA PARASI VERMEYİN

Etiketler

Merhaba emrex,
Arkadaşım büyükharflerle yazmak bağırmak anlamına geliyormuş, küçük harf kullanırsanız daha uygun olur (bana öyle bir hatırlatma yapmışlardı)
Sormak istediğim birşey var, sizin araba kaç litre LPG alıyor, LPG nin litresi kaçpara, şehir dışı kaç km gidiyor, km de kaç para yaıyor.Bunu hesap ettinizmi, bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.Kusura bakma ben yaklaşık 10 senedir LPG li araç kullanmadım o nedenle sordum.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

teşekkürler emre bey,niyazi bey
emre bey siz alırken ustaya gösterdiniz mi?yani bilerekmi aldınız,toplamak için,satatn kişler motor ve yürüyenin çok iyi olduğunu söylüyorlar

benim aracımın lpg tankı bagajda değil güzel bir operasyonla stepnenin yerine aldım
boş iken tam 28 litre lpg alıyor
lpg nin litre fiyatı 2.54 yani ortalama 70 tl ye doluyor ve şehir dışı 90 km sabit hızla 240 km
110 km sabit hızla 215 km gidiyor
yani 90 km hızla km de 28 kr.
110 km sabit hızla km de 32-33 arası yakıyor

Bu modelin parçalarını zor bulursunuz. Bir üst kasası yani 97 türevi kasaları Ankara ve İstanbul şehirlerinden bulabilirsiniz, tabiki ABD' den de bulabilirsiniz.

ben aracı aldığımda sadece arka amortisörü patlaktı ama bakımsızdı 14 yaşında olmasına rağmen hala orjinal parçaları üzerindeydi
yani çoğu parçası değişmemiş ama ömrünü tamamlamıştı
ben şu ana kadar 10 bin tl nin üzerinde masraf yaptım ama maşallah sıfır gigi oldu
6 mesaj üsstte ilanım var fikir ednmek açısından bakabilirsiniz

EmreX benim araç nasıldır? Sen bilirsin az çok? :smiley: Hakan TARIM :p

hakan ağbi senin araç türkiye çapında meşhur ağbi
tr de en temiz ex ler arasında inanıyorum ki ilk 2 ye girer ağbi
temizlikten öte senin bu araçlar hakkındaki bilgin ustayım diye geçinenlerde bile yok ağbi
saygılarımla....

emrex' Alıntı:
hakan ağbi senin araç türkiye çapında meşhur ağbi
tr de en temiz ex ler arasında inanıyorum ki ilk 2 ye girer ağbi
temizlikten öte senin bu araçlar hakkındaki bilgin ustayım diye geçinenlerde bile yok ağbi
saygılarımla....
Allah razı olsun Emre'cim :smiley: Benimkinin ilanını kaldırdım şuanlık. Manyak manyak teklifler geldi sinirlendim :smiley: Haftaya komple pasta cilaya sokuyorum aracı. Şanzımanlar cillop gibi herşey cillop gibi, sıra dışına geldi :p

hakan ağbi dediğin gibi acayip teklifler de bana geliyor
ağbi senin fikrini almak istediğim bir konu var
kısmetse 1 ay içinde aracı kıomple boyatıcam ama hala kararsızım
şöyle güzel bir gümüş gri mi yaptırayım
yoksa mat siyah mı
senin de bir fikrini almak istedim

ben de mat siyah istiyorum ama tam karar vermedim
şu konuda size katılmıyorum
en iyi boyacı komple boya için 2100 tl istedi
en iyi kaplama fiyatı ise 4400 tl
yani kaplama boyadan daha fazla tutuyor 2 katı

Bir tane vardı mat siyah. Rezalet olmuş, bizim araçlar amerikan. Ruhunda parlaklık var :smiley:

Merhabalar,
Emre senin araban laci değilmi.Tabiki renkler ve zevkler tertışılmaz çok doğru fakat o arabalara parlak renkler müthiş gidiyor.
Malum sitede canlı renkte araçlara bir bak derim.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

YOK DEĞİL BENİM ARAÇ FÜME RENGİ
o zaman parlak gümiş gri yapıcaz mı hakan ağbi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Geri