Ford İndigo Alkovan Karavanımızın Tadilat Aşamaları - Yaşar Onaran (yayiyayayu)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yayiyayayu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,258
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 172,222

yayiyayayu

Azmin zaferi,hedefe adım adım!!!!!!!!!
Yer
İstanbul-Gaziosmanpaşa
Merhabalar
Artık benimde karavanım var arkadaşlar bende aranıza katıldım
kötü bir başlangıç yaptım aldığım araçtan memnun değilim yavaş yavaş toplamaya çalışıcaz
tabiki (yaybek)yusuf kardeşimle daha çok o uğraşıcak işi zor allah kolaylık versin

Big 15773416ce9

Etiketler
Ynt: Ford İndigo Alkovan Karavanımızın Tadilat Aşamaları - Yaşar Onaran (yayiyayayu)

Yaşar abi hayırlı uğurlu olsun Allah büyüktür çıkarız bu işin altındanda alnımızın akıyla dosta düşmana karşı mahcup olmayız inşallah :smiley: başta daha çok üzüldük ama bugünkü gelişme biraz daha rahatlattı beni devamı daha iyi olacak.

Ynt: Ford İndigo Alkovan Karavanımızın Tadilat Aşamaları - Yaşar Onaran (yayiyayayu)

Hoşgeldiniz Yaşar bey. Sevinçle hüzünü aynı anda yaşatmış size. Umarım ileride bunları gülerek anlatırsınız dostlarınıza.... Yusuf gibi dostunuz olduktan sonra...
Oğuz

Oğuz abi sizlerden öğrendiklemizi uyguluyoruz,bizimki taklitcilik bu işin duayenleri sizlersiniz biz daha birinciye alışmamışken siz dördüncüyü eskitiyorsunuz teşekkürler desteğiniz için.

Hoşbulduk
teşekkürler yusuf olmasa ben bu işin üstesinden gelemem
saolsun herşeyi hallediyor
İnşallah dediğiniz gibi ilerde güleriz buda bize tecrübe olur başımıza gelenleri ileride forumda daha detaylı yazarım
Desteğiniz ve dileğiniz için tekrar teşekkür edrim tecrübelerinizden faydalanmak isteriz

Yusuf, sen arkadaşa yardım etmeye çalışıyorsun galiba bende fikir ve pratik anlamda yardım gerekiyorsa her zaman hazırım, arkadaşın karavanına gidip beyin cimnastiği yaptığınız zamanlar banada haber verin gelirim...

Evet yusuf bugünkü gelişmeden sonra bende bu işin üstesinden geliriz dedim bakalım neler olacak

Atilla bey ilginize teşekkür ederim yusuf yardım etmiyor işi tamamen ona yıktım herşeyi o yapıyor
sizinde tecrübelerinizden faydalanmak isteriz

Atilla abi araba benim evin önünde Yaşar abi benim üzerime yıktı tamam kabul ama yardım ederse bu sene yaza yetişir yok tek başıma bırakırsa seneye biner karavana ;)

Yusuf canın saolsun seneye şurda 8 gün kaldı inşallah seneye olsun yaza kalmasın

karavanla ilgilendiğin zaman haber ver gelirim, en azından kafanı karıştırırım..

Bahsedilen havalandırma elimde var soru-cevap bilgisi gerekirse cevaplayabilirim...

Atilla abi biz cam değilde benim arabadaki gibi metal olanı takmak istiyoruz ama hangisi sizce daha dayanıklı ve 40x40 olacak.

http://www.kaplan-kaplan.com/index.php?do=catalog/product&pid=281

Yaşar bey hayırlı olsun.Fazla kafaya takmayın.Yusuf bey onu gerektiği gibi toparlayacaktır. :D Siz ona onun semaverinde çay demleyin yeter. ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.