FORD TRANSİT 200 BEYGİR MİNİBÜS

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan doskuda_53 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,384

doskuda_53

Rize Çamlıhemşin Avusor Yaylası
Yer
Rize Çamlıhemşin
Merhaba gezenbilir ailesi bizde bir Ford Transit 200 Beygir 18+1 minibüs var araç 6 ileri inanın araç daha fazla vites istiyor.6 vites 200 beygire yetmiyor bunu yetkililere nasıl ulaştıracağız.Öerneğin wolksvagenin yeni çıkan sport arabalarının beygiri düşük ama 7 ileri.200 beygir araç 6 ileri bunu yetkililere ulaştırmak istiyorum ancak Ford'un sitesinde iletişim bölümü yok :smiley: Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.Rize Çamlıhemşinden selam ve saygılar...

Etiketler
Ynt: FORD TRANSİT 200 BEYGİR MİNİBÜS

doskuda_53' Alıntı:
Merhaba gezenbilir ailesi bizde bir Ford Transit 200 Beygir 18+1 minibüs var araç 6 ileri inanın araç daha fazla vites istiyor.6 vites 200 beygire yetmiyor bunu yetkililere nasıl ulaştıracağız.Öerneğin wolksvagenin yeni çıkan sport arabalarının beygiri düşük ama 7 ileri.200 beygir araç 6 ileri bunu yetkililere ulaştırmak istiyorum ancak Ford'un sitesinde iletişim bölümü yok :smiley: Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.Rize Çamlıhemşinden selam ve saygılar...

Uyyy adaş ne edeceksun yedincu vitesu uçuracakmisun oni

dopamin' Alıntı:
Uyyy adaş ne edeceksun yedincu vitesu uçuracakmisun oni

Ya adaş uçurmak istemiyorum 6 vites yetmiyor araç daha fazla vites istiyor örneğin 1.viteste 1500 devirde 2 ye atmalısın yoksa 200 beygirin ne anlamı var :smiley:

sisdagili61' Alıntı:
Ömer kardeş, boşver be 7 vites olsa gidebileceğin yol nekadarki?
Birader o rabalar kendini ispat ettiler biliyorsun hala 69 modelleri canavar gibi çalışıyor değilmi.
Kal sağlıcakla.

Abi bence dağ kurdun yol fordun diye bir laf varya bence dağda yolda fordun.Forda diyecek yok keçidende inatçı :smiley: Ama dediğim gibi 6 vites yetmiyor.Araba 6.vites 180 de bas bas bağırıyo 7. vites diye :D

doskuda_53' Alıntı:
Ya adaş uçurmak istemiyorum 6 vites yetmiyor araç daha fazla vites istiyor örneğin 1.viteste 1500 devirde 2 ye atmalısın yoksa 200 beygirin ne anlamı var :smiley:

Ha o zaman birde paraşüt lazım durdurmak için dile kolay 200 hp aman adaş gayet yavaş kafiye,de uydu bak

Haklısın birader, KUZU KURDUN YOL FORDUN; ötesi yok zaten.
Dağlara yukarı şöyle kıvrak bir tulum, kemençe karışımı dinle benim için vede heeey hey diye bie bağır ne bileyim belki ses verir birileri,
Kal sağlıcakla.

sisdagili61' Alıntı:
Haklısın birader, KUZU KURDUN YOL FORDUN; ötesi yok zaten.
Dağlara yukarı şöyle kıvrak bir tulum, kemençe karışımı dinle benim için vede heeey hey diye bie bağır ne bileyim belki ses verir birileri,
Kal sağlıcakla.

Abi ben hergün dağlara karşı tulum dinleyim ohohohohohohohohhoohohooooooooooooooooooooooooo fiye bağırıyorum :smiley:

dopamin' Alıntı:
Ha o zaman birde paraşüt lazım durdurmak için dile kolay 200 hp aman adaş gayet yavaş kafiye,de uydu bak

:smiley: Doğru kafiye tam uydu o zaman Abi senin sözünü dinliyorum bundan sonra yavaş gidiyorum :smiley: bu kafiyede uydu :smiley:

doskuda_53' Alıntı:
Abi ben hergün dağlara karşı tulum dinleyim ohohohohohohohohhoohohooooooooooooooooooooooooo fiye bağırıyorum :smiley:

Bende ta elevit yaylasından duyuyordum demek bağıran senmişsin adaş

Geçen hafta amcamda sıfır olarak aldı dediğiniz gibi çok seri 6 vites yetmiyor.

onun sorunu ise muayneden ilkte geçemedi sıfır arabada bile eksik çıktı. :smiley:

emre_ozk' Alıntı:
Geçen hafta amcamda sıfır olarak aldı dediğiniz gibi çok seri 6 vites yetmiyor.

onun sorunu ise muayneden ilkte geçemedi sıfır arabada bile eksik çıktı. :smiley:

Araca diyecek yokta tek sorun dedğiniz gibi 6 vitesin yetmemesi.Ayrıca sıfır araba muayeneden niye geçmedi neyi eksikti :smiley:

doskuda_53' Alıntı:
Araca diyecek yokta tek sorun dedğiniz gibi 6 vitesin yetmemesi.Ayrıca sıfır araba muayeneden niye geçmedi neyi eksikti :smiley:
Geri vites ikaz sesi yoktu ağır kusur. ;D
Aracı aldığı gibi muayneye gitti.
4 tanede hafif kusur vardı.
1. farlar diğerlerinide hatırlamıyorum.

emre_ozk' Alıntı:
Geri vites ikaz sesi yoktu ağır kusur. ;D
Aracı aldığı gibi muayneye gitti.
4 tanede hafif kusur vardı.
1. farlar diğerlerinide hatırlamıyorum.

:D :D :D Bizim araç 2008 geri vites ikaz sesi yok ama muayenede sorun çıkarmadı :D

doskuda_53' Alıntı:
:D :D :D Bizim araç 2008 geri vites ikaz sesi yok ama muayenede sorun çıkarmadı :D
Tüv standartları illere göre değişiyor.
Ayrıca araç 16+1 arkadaki bir koltuğu söküp acil çıkış kapısı yapmışlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri