fotoğraf makinası kullanma videolu anlatım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan by_boran Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,980

by_boran

SEVERİM SERÇELERİ UFAK OLUR PENÇELERİ
Yer
hatay/antakya - KIRIKKALE/KESKİN
Merhaba arkadaşlar bu siteyle tanışalı 15-20 gün olmasına rağmen site içerisindeki bir çok konu bir hayli ilgimi çekti en çokta fotoğrafçılık, fakat çok çok çok acemi olduğum için elimdeki makinalar da çok kaliteli olmadığı için bu zamana kadar gerçek manada uğraşmadım (makinalarım Canon PowerShot sx100is-Fuji Finepix S2950) ama burada gördüm ki fotoğrafçılığı yüzdeye vurursak makinanın kalitesi çok fazla bir yüzde tutmuyor. ilgi, merak, beceri, hayal dünyası vs. bunlar daha ağır basıyor, bende burdan hareketle 2-3 gündür makina kullanım teknikleri, makina menüsündeki harf ve rakam ların ne anlama geldiği ve nasıl kullanılacağı iyi bir fotoğraf çekmek için neler yapılmalı vs. vs. ilgili araştırma yaparken bir kaç site buldum kendim dış görevde olduğumdan makinalarda yanımda olmadığından uygulama fırsatı bulamadım ama eve dönünce bunları tatbik etmeye başlayacağım inşallah benim gibi acemilik seviyesinde olan arkadaşlara bir faydası olur linki ve ilerleyen zamanlardada başka linkleri sizlerle paylaşacağım iyi seyirler dilerim inşallah bir faydası olur. saygılarımla....
1. Link http://www.seyretogren.com/video/donanim-network/dijital-fotografciliga-giris-semineri-fotograf-makinesi-kullanimi-1.html
2. Link http://www.seyretogren.com/video/donanim-network/dijital-fotografciliga-giris-semineri-fotograf-makinesi-kullanimi-2.html
FOFTOĞRAFÇILIK TERİMLERİ: http://www.uzmantv.com/konu/dijital-fotografcilik-terimleri bU LİNKİN ALTINDA DAHA BİR ÇOK KONU VAR

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.