Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 181
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 98,980
Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu

Hoşbulduk :smiley:

Size özendikçe beter resimler çekiyorum :( dün 200 tane Nişan fotosu çektim toplasam 10tanesi iyi, gerisi rezalet..herkes de benden resim bekliyor ;D öğrenicez artık.....
Gezilerimize her zaman bekleriz ;) http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=22181.0

Etiketler

Hi,
Çok nadir fotoğraf çekerim . Benim 18-135 ile D80 'im var , Leica ile değiştirmek istiyorum , Modern tasarımların fotoğraflarını çekmeyi seviyorum ... i.tic.ü. de iç mimarlık okuyorum , Jeep , 1.10 kaya tırmanışı ve Trekking ile ilgileniyorum .

selam ben istanbuldan fatih bende off road bölümünden buraya sıçrayım dedim fotoraf hastalığı bendede başladı canon E400 var.inşallah buradan öğreneceğimiz çok şeyler olacak

evet fotoraf bölümü herhalde uykuya dalmış ben yine off road'a devam edeyim

Yaşar Ergün, preamatör olarak doğa fotoğrafları ve yaban hayvanlarının kendileri ile izlerini çekmeye başladım iyi bir fotoğrafçıdan çok kısa süreliğine de olsa ufak bir kurs alırsam o zaman gerçekten amatör seviyeye gelirim diye düşünüyorum. Canon 350 D makina ile 18-55 mm canon lens ile 50-500 mm sigma lensim var. Fotoğraf kısmının da teknik açıdan verimli olmasını diliyorum.

Yok yok, uykuya dalmadık :smiley:

Hoş geldiniz aramıza... Yavaş yavaş tüm off roadçuları fotoğrafçı yapacağız :D Ee biz de off roadçu olduk :smiley:

Offrood'çuların hepsinde olmasa bile çoğunda gezdikleri yerleri özellikle çamuru bol olan resim arşivleri baya kalabalıktır kendimden pay biçerek söylüyorum. Çocukluğumdan beri fotoğraf sanatına ilgim vardı şimdiden sonra işin içine biraz daha fazla girmek istiyorum selamlar.

Merhabalar.. uzun zamandır gezenbilir e üyeyim ancak fotoğraf kısmıyla pek ilgilenemedim. Ben bir grafik tasarımcıyım ve doğal olarak fotoğraf da çekiyorum:smiley: hem işim icabı hem de hobi amaçlı, fotoğraf çekerim. Zaman zaman bir iki arkadaş buluşup konsept amaçlı, hikayeli fotoğraf çekimleri yaparız. Elimden (maddiyatım yettiğince) geldiğince offroad, snowboard ve skeet ile uğraşıyorum (ancak skeetle uğraşacak mekan ve olanak bulamıyorum o yüzden uğraşabildim sayılamaz :smiley: ) bana ve işlerime şu adreslerden ulaşabilirsiniz:

http://dreadsoul.deviantart.com
http://www.fotofanclub.com/Club/Member.aspx?ID=18227

O zaman Fotoğrafçılık bölümüne de hoş geldiniz diyelim. :smiley:

Fotoğraf gezilerimize de bekleriz. ;)

selamlar ben cem,
gezenbilire yeni üye oldum sayılır. bu bölümüde gezinirken gördüm hem kendimi tanıtayım hemde yaklaşık 3 ay önce aldığım fuji 5800 ile neler çekebilirim acep diye bi araştırayım dedim aranıza benide sıkıştırı verin.

neler yapıyorum a gelince 2006 yılında motosiklet ile tanıştım eşimle beraber gezip fotoğraf çekmek ençok sevdiğimiz şeylerdendir. bunu 2006 yılından önce arabamız ile yapıyorduk. Bu fotoğraf çekim işini biraz ilerletmem gerekecek sanırsam çünkü yeni makinem ile henüz düzgün fotolar çekemiyorum.

kısmetse sizlerden bişeyler öğrenmeyi umuyorum. haydi hayırlısı

Hoşgeldiniz Cem bey,
Bu pazar bir gezimiz olacak, bekleriz. :smiley:

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=24621.msg200391#msg200391

Gürşen hanım,

Makinenizle beraber hoş geldiniz aramıza. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri