Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 181
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 98,993
Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu

Selam arkadaşlar İzmir'den Esra ben.
Siteye üyeliğim yeni sayılmaz fakat doğa yürüyüşleri bölümünden bu tarafa ancak geçiş yapabildim :D
Fotoğrafa ilgim uzun zamandan beri sürüyor ama fotoğraf çekme işinde yeni sayılırım.
Nikon D80'im var. Fotoğrafçılık dersleri alıyorum.
Umarım güzel kareler elde edip en kısa zamanda güzel paylaşımlara neden olurum sevgiler...

Etiketler

Esra hanım fotoğrafçılık bölümüne de hoş geldiniz o zaman. :smiley:

İzmir'den fotoğraflar bekliyoruz sizden. ;)

Herkeze merhaba,

Bende Nikon kullanıyorum ama ben Canon-Nikon kardeşliğine inanan biriyim. :smiley:))

Ben de kardeşliğe inanırım ama, Nikon'dan vazgeçmem. :D

Hoş geldiniz Gezenbilir'e :smiley:

Selam , birkaç gün önce katıldım aranıza.İsmim Vuslat.Bursa da yaşıyorum. 2 adet compack makinem var. HP Photosmart M417 ve Canon IXUS 860.
İnşallah kısa vadede bir SLR satın alabilirim.Bu konuda çalışmalarım devam ediyor. Ayrıca bir Samsung VPD375 kameraya sahibim. İşim gereği sık sık seyahatlerim olur Anadolunun değişik bölgelerine ve fırsat buldukça da gözüme hoş gözükenleri fotoğraflarım.Tabi bunlar amatör çalışmalar.Bu siteye üye olmaktaki amacımda, birikimlerimi ( arşivimi :smiley: ) sizinle paylaşmak . sizin fotoğraflarınızı görmek. imkanlarım ölçüsünde değişik organizasyonlara katılmak v.s. Beraber güzel şeyler yapabileceğimizi düşünüyorum. Sevgiyle kalın.

Hoşgeldiniz Vusulat bey. En kısa zamanda yaptığınız gezilerden, hayatı dondurduğunuz anlardan kareler görmek isteriz.

merhabalar arkadaşlar...

ben bursa dan volkan... yapılan çalışmalarınıza bakıyorum...çok sıkı işler var...

Hoş geldiniz Volkan bey :smiley:

Umarım hoşunuza giden çalışmalar bulursunuz.

merhaba serkan ben.ankaralı olup ıspartada okumaktayım.lise sonrası fotoğrafçıda çalıştım.dijital baskı fln yaptım.çekim konusunda amatörüm..ısparta eğirdir çevresinde güzel kareler yakaladığımı oluyor..

ısparta eğirdir çevresinde güzel kareler yakaladığımı oluyor..
eğirdir acemi birliğimi yaptığım yer.soğuk, eğirdir gölü, sivri dağı, soğuk yine soğuk, yine soğuk.
pek başka bir şey çağrıştırmıyor bana.aralık, ocak, şubat ayında böyleydi.
umarım yazları sıcak ve güzeldir

aynen oyle..soğuk çok soğuk..göl buz tutuyo..
yazlarını bilmiyorum yazları ankaraya donuyorum.
ama baharı cok güzel..

Selam ben buraya da geldim ;) sadece offroad bölümünü takip etmek olmuyor. Bugun compact bir kamera alacağima başıma iş açip Fuji S5800 aldım. Manuel modda resim çekmeyi öğrenene kadar başınızı ağrıtabilirim. Tuhaf ulan çocukluğumda evimizden karanlık oda eksik olmazdı agrandizör ve rolliflex hala duruyor.... Rolliflexle resim çekmek Fujiden daha kolay :(

Hoş geldin :smiley:

Ee siz bizi off roadçu yaptınız, biz de sizi fotoğrafçı yapacağız. :D Bundan sonra fotoğraf gezilere de bekleriz, öğrenmek daha kolay olur. ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri