Fotoğraflarla Bugüne Kadar ki Araçlarım :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan umutcelikel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 55
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,034

umutcelikel

No pain no gain...
Yer
Ankara
Web
landroverseries3umutcelikel.blogspot.com
Plymouthvolare
1978 Plymouth Volare
5.2lt V8 silindir, modifiyeli Torqueflite 727 otomatik şanzıman, diferansiyel kilidi, headers, aluminyum yüksek manifold, dereceli egzantrik, 4 boğazlı 750cfm karbüratör...

Cj5
1980 Jeep CJ-5
4.0lt 6 silindir, 33"lastik...

205gti
205gti1
1992 Peugeot 205 Gti 1.9
1.9lt 4 silindir, 3 cm düşük spor amortisör/helezon, 205/55-16, K&N açık filtre, tek silecek, soba borusu egzoz :D

Javelin6i
SH107910
1973 AMC Javelin AMX Pierre Cardin Edition
6.6lt V8 silindir, 4 ileri Hurst kısa oranlı şanzıman, hidrolik direksiyon, kilitli diferansiyel, pik headers, ram air fiber kaput...
Halen restorasyon aşamasında ve bizde.

Fargo2
1984 Fargo S100 4x4
3.7lt 6 silindir benzin/lpg.

SH106823i
1993 Land Rover Defender 300 Tdi 4x4
2.5lt 4 silindir dizel, Turbo dizel intercooler, hidrolik direksiyon, vinç, tampon, şnorkel, tubular tampon, CB telsiz vs vs

SH108288
1992 Toyota Hilux Double Cab Pickup 4x4
2.8lt 4 silindir dizel, 5 ileri, klima, hidrolik direksiyon, vinç, tampon, şnorkel, tampon, CB telsiz, diff lock vs vs

SH108355
SH108342
SH108375
SH108335
1978 Murat 131
1.3lt 4 silindir, 4 ileri
Full restore edildi, hanımın rahmetli babasının arabası idi, hanıma anı olarak topladık. Şu an Ankarada bir otelin kapalı garajında saklıyoruz.

SH109279
1987 Toyota Landcruiser BJ60
3.4lt 4 silindir dizel, 5 ileri, hidrolik direksiyon, klima, diff lock, şnorkel, vinç, CB telsiz vs...
Halen kullanıyorum.

Kronolojik sıraya bakılırsa yaşlandıkça tercihlerim nasıl da değişmiş:smiley:)))))

Etiketler
Ynt: Resimlerle bugüne kadar ki araçlarım:smiley:))

umut abi lro forumundan da biliyorum senin meşhur defender'i ama fotoğrafını görmemiştim... nasıl kıyabildim bu güzel araca :(:(:( ama toyota'ta şık bir araç oldu ii günlerde kullan...

Umut senle kaderimiz hep aynı,5 sene 205 gti bindim,freelander,pajero,disco1 ve niceleri.Ama doğru yol tabikide TOYOTA. ;D 1987 ŞAHİN orjinal bendede oldu ama yar etmediler,satmak zorunda kaldım. :D

tugsan75' Alıntı:
Umut senle kaderimiz hep aynı,5 sene 205 gti bindim,freelander,pajero,disco1 ve niceleri.Ama doğru yol tabikide TOYOTA. ;D 1987 ŞAHİN orjinal bendede oldu ama yar etmediler,satmak zorunda kaldım. :D
Abicim o 205 Gti'dan sonra akışmetresi olan araçların 100 km uzağından geçiyorum iyi tecrübe oldu bana ;D ;D ;D

epineprin' Alıntı:
umut abi lro forumundan da biliyorum senin meşhur defender'i ama fotoğrafını görmemiştim... nasıl kıyabildim bu güzel araca :(:(:( ama toyota'ta şık bir araç oldu ii günlerde kullan...
Kıymak mı? :smiley:))))))))))))
7 gün 7 gece bayram yaptım kıymak ne kelime ;D

Ynt: Fotoğraflarla Bugüne Kadar ki Araçlarım :smiley:

İyi iyi yerini öğrenmiş olduk,Cihan,Ankaraya gelince gezdirirsin artık ;D ;D ;D

Ynt: Fotoğraflarla Bugüne Kadar ki Araçlarım :smiley:

1.9 hiç bir zaman rolanti tutmaz senınkıne ayit bir sıkıntı degıl. bendede 306 gti vardi full dolu

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.