Freelander-1 2001 Model Genel Bakım Ve Onarım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aliunal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,726

aliunal

Yeni Üye
Arkadaşlar Merhaba
Land Rover Freelander 2001 model 2,5 V6 otomatik aracımı 9 aydır zevkle biniyorum.Ancak Eskişehirde tam olarak ağır bakımlarını,otomatik şanzuman bakımlarını ve onarımlarını yaptırabileceğim usta pek bulamadım.Yakın illerde bakımlarını ve ufak tefek sorunlarını yaptırabiliceğim veya önerebileceğiniz ustalar var mı?
Şimdiden teşekkürler.

Etiketler
Arkadaşlar Merhaba
Land Rover Freelander 2001 model 2,5 V6 otomatik aracımı 9 aydır zevkle biniyorum.Ancak Eskişehirde tam olarak ağır bakımlarını,otomatik şanzuman bakımlarını ve onarımlarını yaptırabileceğim usta pek bulamadım.Yakın illerde bakımlarını ve ufak tefek sorunlarını yaptırabiliceğim veya önerebileceğiniz ustalar var mı?
Şimdiden teşekkürler.

Bursa'da benim üst kapak yaptırdığım avcı oto var küçük sanayi 15. Blokta mustafa avcı oto. Bana tamir ustası arkadaşım tavsiye etti Suriyeli ustası var dedi çok iyi dedi gittim gerçekten iyi usta bendeki freelander 2.0 di ona yaptırdım üst kapak conta. Sağlam işçilik yapıyor ben herkesi beğenmem kendimde tamircilik yaptım. İlk gün yardım ettim ona arabayı iyi topladı daha önce 12 blokta slm otoya yaptırmıştım 2 yıl önce arabayı mahvetti en az 1 yıl conta yanık gezdim adam akıllı usta bulamadık diye. Birde emin usta var Demir oto ona hiç götürmedim aracı bir türlü güvenemedim. Bana çıkma hortuma 250 tlye veririm dedi gittim orjinal sıfırını 150 ye aldım. Sen yinede kafana göre hareket edebilirsin ben bursa piyasasında iyi bilirim oto esnafları çakallara araba bırakma parçalar el değişiyor

sibsi61 cevabınız için teşekkürler.Ama halen eskişehirde bir usta arıyorum.Birtürlü fırsat olmadı bakımlarını yaptırmaya.

Ben zamanında çok araştırdım kime götüreyim diye Rasim Dereli usta önerdiler bi kaç işyeri değiştirdi bizle onla beraber servis değiştirdik Allaha şükür şimdi kendi yeri var 3 senedir Oto Range Servis İstanbul Dudullu Kadosanda ona gidiyoruz bu adam işi ingiltere de öğrenmiş oradan Borusan Kıbrısda ustabaşılık yapmış şimdi kendi yerinde çok kaliteli fiyatları çok uygun işçiliği sanıldığın aksine pahalı hiç değil iyide bir arkadaş herkese önerim Rasim Ustadır Oto Range dir. gidince zaten göreceksiniz müşterileri genelde eskiden beri ona götüren arkadaşlar Sakaryadan Adapazarından Bursadan Manisadan Çorludan Çanakkaleden Tekirdağdan gelenler var benim gördüğüm Ankara dan Antalyadan getiren müşterileri varmış

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR