Freelander 2.5 V6 Almak Istiyorum, Fikir Ve Yardım Lazım!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GorkemAS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,110

Alınır mı ?

• Kullanılan toplam oy
    3

GorkemAS

Yeni Üye
Herkese merhabalar,

Arkadaşlar öncelikle bu heves nereden başladı onu söyleyeyim, babam bir şekilde takasa girdi ve 1.8i 1998 model Freelander aldı. Arabayı sürdüm çok güzel fiyatına göre ve görünüşü de inkar edilemez.
Ancak bu heves ile bir anda hata yapmak istemiyorum bir çok arkadaş sıkıntılı bir araç olduğunu söylemiş. Şuan 1999 model nissan primera special edition kullanıyorum yakıt olarak çok memnunum kaçması olsun vsvs... yaklaşık 30 kuruş yakan arabadan da bir anda 60 kuruş yakan arabaya geçmek istemiyorum.
Velhasıl, araç sürekli sıkıntı çıkarıp her ay ortalama 300tl masraf çıkarıp üstüne de 60 kuruş yakar ise, bana büyük külfet olur malum maaşlı çalışıyorum. Araçların 4x2'ye dönüştürüldüğünü biliyorum ve araziye çıkmayacağım.

Bilmiyorum link verilmesi sıkıntılı bir şey mi ancak baktığım araçlardan bir ikisinin linkini vereceğim;

1- 2001 Land Rover Freelander 2.5 V6 31.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 650965980

2- 2001 Land Rover Freelander 2.5 V6 34.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 692800294

Etiketler
freelander
Herkese merhabalar,

Arkadaşlar öncelikle bu heves nereden başladı onu söyleyeyim, babam bir şekilde takasa girdi ve 1.8i 1998 model Freelander aldı. Arabayı sürdüm çok güzel fiyatına göre ve görünüşü de inkar edilemez.
Ancak bu heves ile bir anda hata yapmak istemiyorum bir çok arkadaş sıkıntılı bir araç olduğunu söylemiş. Şuan 1999 model nissan primera special edition kullanıyorum yakıt olarak çok memnunum kaçması olsun vsvs... yaklaşık 30 kuruş yakan arabadan da bir anda 60 kuruş yakan arabaya geçmek istemiyorum.
Velhasıl, araç sürekli sıkıntı çıkarıp her ay ortalama 300tl masraf çıkarıp üstüne de 60 kuruş yakar ise, bana büyük külfet olur malum maaşlı çalışıyorum. Araçların 4x2'ye dönüştürüldüğünü biliyorum ve araziye çıkmayacağım.

Bilmiyorum link verilmesi sıkıntılı bir şey mi ancak baktığım araçlardan bir ikisinin linkini vereceğim;

1- 2001 Land Rover Freelander 2.5 V6 31.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 650965980

2- 2001 Land Rover Freelander 2.5 V6 34.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 692800294
Sikintili oldugu dogrudur. Hic bulasmayin. Size tavsiyem 2.5 V6 G.Vitara almaniz cok daha hayirli olur sizin icin.

Sikintili oldugu dogrudur. Hic bulasmayin. Size tavsiyem 2.5 V6 G.Vitara almaniz cok daha hayirli olur sizin icin.
Benim öyle illa jipe bineyim gibi bi takıntım yok açıkcası. İşin aslı şekline kanıyorum arabanın, hani bakınca haz veriyor. Kaç kere baktım vazgeçtim ve dönüp dönüp tekrar bakıyorum araca. Teşekkür ederim yanıt için.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri