G 460 Satılık

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan motogezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,532

motogezgin

Kamp II
Arkadaşlar yeni G aldığım için benim G satılık.

1986 model orjinal görünümlü araç bayağı diri oynanmamış.Senelerdir problemsiz kullandım.tabi ki yaşına bağlı bazı eskimeler var.

Amaca yönelik aksesuar var üzerinde ıvır zıvır değil.yedekleri var.kaza vs hiç yok.iç donanım vs her şey orjinal.

Kısa versiyon çeşme den satılık olarak yarın siteye koyarım oradan detayları görürsünüz.
KUllandığım sürece yapılan bütün işler faturalı, bu otomobilin keyfine varacak bir alıcıya gitmesini isterim

Etiketler

Tamamda o zaman buraya niye konu açtınız ?Madem açtınız ekleyin araınızın resimlerini yazın fiyatını bizde anlayalım bir ilan oldugunu

Abi
İşin yokmu senin ya,canım öyle istedi veya boş boş sorulardan sıkılıyorum bir daha sefere izin alırım

Benim işim forum düzeni sağlamak sende bir ilan koyuyorsan nasılki sahibindene tüm bilgilerini girip foto ekliyorsan burayada o şekilde ilan koyman gerekli.Buradaki kimse müneccim değilki bilsin senin aracın ve satılık oldugunu

Aslan28 haklı kardeş. Haftalık özette ilan başlığın dikkatimi çekti, bir bakayım dedim ama ilanda herhangi bir link, resim ve bilgi olmayınca iştahım kaçtı. Şimdi işin yoksa siteye git, çeşmede G ara. Bulduğun ilan senin ilan mı belli değil. Bir de cevap tarzın çok itici olmuş. Ha şimdi sen bu cevaba da aynı tarzda gevşek bir cevap yazacaksın. Sen yazmadan ben yazayım evet ben emekliyim gerçekten işim yok. Biraz seni boş sorularla sıkayım dedim. En iyisi mi sen kısa yoldan kendine başka bir mecra belirle

Ya siz hakikaten kafayı yemişsiniz ne yazık.gevşek herhalde burada aranızda ki seviyeli konuşmalarda geçen övme.
Ben istediğim yere İlan koyarım koyduğum ilan Türkiyenin en büyük araç alım satım sitesi.Ayrıca siteye koydum ordan bakabilirsiniz diyorum.Bakıp bakmamak da serbestsiniz.İştahınız kaçsa ne olur kaçmasa ne olur allahaşkına.

İşte bu gezenbilir sitesi aslında şahane bir site ama ne yazıkki bilmeden fikir sahibi olanmı ararsın elinde klavye ona buna racon kesenmi ararsın.üç tane boruyu kaynatıpkendini ustaların ustası sanan mı ararsın hepsi burda.

Tabiki konusuna hakim gerçek hobi sahibi DIY in kitabını yazmış kişilere değil bu laflarım.

İşte sizin gibiler yüzünden siteye girmiyorum bile. saçma sapan sorulara muhatap olmak ayrı dert bu gibi polemikler ayrı dert, .300 G yazıyorsun sığır 3000 motormu kaç lt yakar diyor.Cevap bile vermiyorum böylerine.

Alın sitenizi ne yaparsanız yapın
G senin neyine al bir fiattan yapma jeep keyfine bak.

Ya siz hakikaten kafayı yemişsiniz ne yazık.gevşek herhalde burada aranızda ki seviyeli konuşmalarda geçen övme.
Ben istediğim yere İlan koyarım koyduğum ilan Türkiyenin en büyük araç alım satım sitesi.Ayrıca siteye koydum ordan bakabilirsiniz diyorum.Bakıp bakmamak da serbestsiniz.İştahınız kaçsa ne olur kaçmasa ne olur allahaşkına.

İşte bu gezenbilir sitesi aslında şahane bir site ama ne yazıkki bilmeden fikir sahibi olanmı ararsın elinde klavye ona buna racon kesenmi ararsın.üç tane boruyu kaynatıpkendini ustaların ustası sanan mı ararsın hepsi burda.

Tabiki konusuna hakim gerçek hobi sahibi DIY in kitabını yazmış kişilere değil bu laflarım.

İşte sizin gibiler yüzünden siteye girmiyorum bile. saçma sapan sorulara muhatap olmak ayrı dert bu gibi polemikler ayrı dert, .300 G yazıyorsun sığır 3000 motormu kaç lt yakar diyor.Cevap bile vermiyorum böylerine.

2009 yılından beri forumdasınız, mesaj sayınız da az değil, neyin ne olduğunu bilecek kadar uzun bir zaman..

sitede gezerken sizinki gibi bir ilana denk gelseniz ne düşünürsünüz? aslan28 de kendi düşüncesini aktarmış, üslup uygun olmayabilir, ama verilen cevap hiç uygun değil.

öncelikle ilan verirken en azından temel bilgiler yer alsa (sizde sadece km var, aracın modeli bile yanlış ya da ilan sitesinde ilanınız yok, merak edip 86 ların hepsine baktım), insanlar belki de saçma değil düzgün sorularla gelirlerdi.

son mesajınızda saçma sorular kısmına katılsam da diğer kısımların tamamı insanları aşağılamaya yönelik ki bu da son derece irite edici bir davranış..

Hahahahaha
Nihayet kendine yakışanı yaptın. Anladın sen onu!!!![/QUOTE]

Sevgili @highoutput evet bunu okumuştum fakat sizde yukarıdaki yazışmaları okursanız kim haklı karar verirsiniz.
sayın @aslan28

kişiye özel paylaşmadım , o yüzden lütfen kendi üstünüze alınmayın , konun başından beri takip ediyorum , sadece genele hatırlatma amaçlı paylaşım yapiyorum , selamlar saygilar

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR