Garip 2018...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 657
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 115,736
Karavanımda... 1f4d20cd06668b2e3e57fa4cbf178413

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

Yücel hocam, bu 100bin liralık karavanlarla ilgili takıntınıza anlam veremiyorum. Devamlı dile getiriyorsunuz, size 100binlik karavanda birşey mi yaptılar acaba?

İsteyen Bentayga ile Tabbert çeker isteyen 10 bin liralık arabası ile başka birşey. Herkes kamp yapmak için lüksünden ödün vermek zorunda değil otel konforu isteyen Hymer alır neden durumu varsa başka karavan tercih etsin ki!

Sağlık sizinde dediğiniz gibi bize verilen en büyük lütuf. Sizde size verilen sağlığa şükür edip kendinize daha iyi vakın spor yapın mesela forma girin 100 binlik karavan sahiplerine daha barışçıl yaklaşın.

Fakir edebiyatı yapmak size prim vermez komik gösterir sadece.

Sevgilerle

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fakir edebiyatı falan yapmıyorum. Konuşma tarzınız çok çirkin ve tahkir edici lütfen bundan sonra benimle yazışmayın.

Hocam şahsınıza kötü birşey söylemedim sadece aynı şeyi defalarca tekrarlamanızın sebebini sordum. Neden bu kadar tepki gösterdiğinizi anlamadım :smiley:

Bunun gibi başlıklarda on yıldan fazla süredir düşüncelerimi ve gezilerimi dahası gezemediklerimi bile paylaşıyorum.
Kimseden düşünce öğrenecek halim yok. Bana ait düşünceler üç günde oluşmadı. Biraz insanlara karşı saygı...
İki aracım ve bir karavanım var. Fakir falan da değilim. Araçlarımın birinin adı Garip'tir ama fakir olduğu için değil.

Herkesin bi hikayesi var... Neyse tatlıya bağlayalım. Fakir edebiyatı yapmıyoruz. Sizin tarafınızdan yeterince tanınmamışız. Ne yapalım olacak o kadar.

Bunun gibi başlıklarda on yıldan fazla süredir düşüncelerimi ve gezilerimi dahası gezemediklerimi bile paylaşıyorum.
Kimseden düşünce öğrenecek halim yok. Bana ait düşünceler üç günde oluşmadı. Biraz insanlara karşı saygı...
İki aracım ve bir karavanım var. Fakir falan da değilim. Araçlarımın birinin adı Garip'tir ama fakir olduğu için değil.

O kadar kitap okuduğunuzu falan paylaşmışınız fakat size yazılan şeyleri bile anlayacak kapasiteye sahip değilsiniz fakir demedim size ayrıca malınızı mülkünüzü de sormadım demogoji yapın siz devam.

Yüz binlik karavancılar meselesi benim için geçmişte yaşadığım bir tatsızlıkla ilgilidir.
Yüz binlik karavanı olan hiçkimseye birşey dememekteyim. Benim de zamanı gelince yüz binlik bir karavanım olabilir.

Yucel hocam rahat olun. Kimseyi beni okuyun diye zorlamiyorsunuz. Hic bir zaman komik olmadiniz. Kimseye saygisizlik yapmadiniz. Istemeyen sizin yazilarinizi okumaz, takip etmez. Ne yazik ki birlesik kaplar teorisi insanlik degerleri icin de gecerli. Toplum son surat saygisizliga dogru yol aliyor.

Sağolun.

Neyse atlattığımıza göre aynı paylaştığımız yere geri dönelim.

Karnımız tok. Kahvemizi içtik. An itibarıyle radyo-3 eşliginde kitabımızı okuyoruz.

Demek ki sağlık ve afiyetimiz bu günlük yerinde. Hamd olsun.

Herkese selamlar.

Bugün yine Çeki demiri takılan aracım Güçlü'nün Ruhsatı ile uğraştık. Bir türlü noterde olmuyor. Arabanın önceki bilgilerinde yanlışlık eksiklik var. Mecburen yine emnoyete gittik. Orda işi bi muameleciye verdik. Bekliyoruz...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,083
Kaydolan Son Üyemiz
b00zt

Çevrimiçi üyeler

Geri