Garip 2018...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 657
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 115,617
Yücel hocam senin çeki demiri muhabbetinden sonra bende doblo ya taktırmakta bi sıkıntı olurmu diye fiat yetkili servisini aradım çeki demiri taktırmak için yetkili biriyle görüşmek istedim bağladıkları kişi çeki demirinin bir aksesuar olduğunu yasal prosedüre gerek olup olmadığını bilmediğini çeki demirinin stok numarasını verirsem (internet ten arayıp bulacakmışım) fiyat bilgisi verecekmiş.
İşlenmesi kesinlikle gerekmekte olan bir tadilattır.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Zor bir çalışma günü ve onca emek ve sabırdan sonra şekerli bir türk kahvesi bu garibin hakkıdır.

Tüm dostlara selamlar ve afiyetle... C38ad29e84261b53cacf0a74ca645804

Arkadaşlar bu yıl çeki aracım Güçlü ile ve karavanım piri ile Erdek'teki bir kampa yerleşip bol bol denizin tadını çıkartıp kendimi dinlendirmek istiyorum.

Belki bir süre sonra sıkılırsak başka kamplara da atlarız veya kısa turlar atıp geri döneriz bilmiyorum.

Ama bu yaz bizim merkezimiz Erdek olacak gibi.

Şimdiden havaların ısınmasıyla tatil rüyaları başladı.

Ben tam olarak kendi gücüme göre ve kendi keyfime göre kampçılık yapan bir bireyim arkadaşlar. Ve ben bunu tam 15 senedir yapmaktayım.

Selamlar...

Yucel Bey Erdek'teki kampa son gittigimizde (10 sene olmustur) deniz cok kotuydu. Son durum nasil acaba?

Geçen sene gittim. Kamplar bölgesinde Opet yakınlarında yeni açılan Cumhuriyet kampta 4-5 gün kaldım. Deniz yosunsuz ve çok güzeldi ancak Mayıs gibi gitmiştim. Yaz aylarında sıcağa bağlı yosun oluşabiliyor denizde. Yine de ben Erdek'in denizini severim. Kumu da güzeldir. Kamplar bölgesinde deniz Erdek'in içine göre daha güzel kanımca.

Eskiden Ant kamp olan Kapıdağ kamp benim en sevdigim kamplardandır. O koyulukta gölgenin rahatlığı hiçbir yerde yok.

Bana İzmir'in Güneyi çok sıcak geliyor. Kuzeyde kalmayı tercih ediyorum.

Bugün kahvemi Piri'de içtim.

İşte karavanım ve ben.

Artık tatile odaklanmaya başladık. Birlikte uzun kısa guzel geziler için yazı bekliyoruz. 4c46533ff6be7e490dd1448e68145ff2 Fa590e90efa22071d4e5c195ace78cbe C4446c4031dd7de9f9f1927c66f8402e A288a91ab5ac58ca0ce077464ee6ddee

Türk kahvesi keyfi saati...

Arkadaşlar çok şükür bugün de sağlıklı ve afiyetteyiz.

Tüm kahve keyfi yapan dostlara her nerede iseler selamlar olsun... 9da2e048830df04c4bd9cdd9c51d794b

Arkadaşlar Gerede ve Kızılcahamamın tam ortasında cennetten bir köşe Yayla Mokamp.

Karavan yeri ve çadır yeri ayrı. Mangalcı göremedim. Kamp alanında bolca kampçı vardı. Fiyatlar ortalama seviyede kamp tertemiz.

Donanımım o yükseklikte beni sıkıntıya sokacaktı zira kamp 1500 küsür metrede. Ben de karavanımla tekrar gitmek üzere bugünlük çayımı içip ayrildım.

Müdavimi olabilirim.

Bugün elektrik işleriyle uğraştım. Çok yoruldum. Tam dört kez iki kez Garip, İki kez güçlü ile sanayiye gittim hava da çok sıcaktı. Karavancının işi bitmiyor. Karavanı hiç sanayiye sokmadan yeni aracın sinyalizasyon bağlantı soketi ayarlarını eski araca göre yaptık. Yani Güçlü'nün elektrik soketi Garip'inkinin aynısı oldu.
Şimdi Güçlü'nün güç vereceği Piri ile yollarda olmak için gün saymaktayız.
Sanayiiden sonra eve geldim ve her zamanki gibi kahve keyfimi Piri'de yaptım.
984e529dcae743c4aecca743dff6f21c

Bugün internetten sipariş ettiğim yeni sezon tuvalet kimyasalım geldi.
Osculati chem wc kullanıyorum. Karavancılara tavsiye ederim. 5541a19250ebbdccea089a06d68b252e

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri