Garip 2018...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 657
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 115,656
Oyumuzu da kullandık... Hayırlı olsun...

Şimdi kahve keyfi saati...

17013b06fbf83d7973c67c1e35b14093

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Bugün de evimde kahve keyfimi yaptım. Biraz evimin keyfini yapmak istediğim için çıkmadım yollara henüz. Ufak tefek hazırlıklar yapıyorum. Mesela yanıma alıp bu tatilde karavanda okuyacağım kitaplar belli oldu. Bunları ayırdım bir yere...
A2d07bee7a14baa8f7f8c97c7c14bf06

Beyaz zambaklar ülkesinde-Portobello Cadısı-Hayvan Çiftliği-İçimizdeki Şeytan- Leyla'nın Evi-Çılgınlığın ötesinde...

İsimli kitaplar benimle beraber bir karavan yolculuğuna çıkacak.

Bir de benimle beraber bu yolculuğa çıkamayacak balıklarımın bakımını yaptım. Sularını değiştirdim ve otomatik yemleme sistemine yem ilave ettim ve tekrar dozlamayı ayarladım. 6a51aa21e4fa8ddabe6b57c5445804be

Macera,fantastik,romantik vs. kastetmiştim :smiley:
bir-iki aya farklı duyguları yüklemek doğru mu bilemedim.
Saygılar.

Bir Haziran günü Dönüşüm de bitti.

Franz Kafka ile de bir yolculuğa çıkmış olduk.

Konusu itibarıyla değişik bir kitap: Bir gün kalkıyorsunuz ve kendinizi tümüyle başka bir yaratığa bir böceğe dönüşmüş olarak buluyorsunuz.

Artık işe gitmenize, Gündelik sosyal yaşamı sürdürmenize ve toplumun sizi beğendiği şekilde yaşamanıza imkan yok.

Acaba ne yapar? Kalan hayatınızı nasıl geçirirdiniz?

Kısa ve çabuk okunabilen bir kitap. 2eccb798da664a00684fc2c8a5d3caf7

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR