Garip 2018...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 657
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 115,570
Kamptayım.
Her gün doğanın içinde keyifle kahvaltımı yapıyor. Her gün denizime giriyor ve günün geri kalanını da türlü eğlence ve dinlencelerle geçiriyorum.
İşte benim keyfim bu.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

Sabah kalkılır. Kuş cıvıltılarıyla yapılan kahve faslı sonrası. Zeytinyağına kırılan yumurta ile kahvaltı yapılır. Sonra Deniz faslına geçilir. Marmara'nın ılık sularından sonra güzel bir sıcak duş alınır. Ardından buzz gibi bir bira açılır ve kamp keyfi böyle devam eder...

Merhaba Erdek'ten...
Selamlar olsun... 009cb26642b452b56d17a86fbdb2927e

Portobello Cadısı kitabı Paulo Coelho. Tamamı karavanda ve kampta (Erdek) Okunup bitirildi. Yazarın ünlü eseri Simyacı'dan sonra okuduğum ikinci eseri beni daha da başka Paulo Coelho kitapları okumaya sevketti. Portobello cadısı başından sona mistik ve okuyucuyu hikayenin içine çeken bir kitap. Okuyun. Fe118f3ba95fe240f64901de1d0e3719

Kampta Türk Kahvesi Keyfi: Yemek sonrası kampta yine kahvemi demlendirdim bakır cezvemde efendim.
Ohh Afiyet Olsun. 08ab0530369629c3923806a318135940

Erdek Sahil ve ben.
Eskisinden de mutlu bir kampçıyım ve sadece kendi istediğim yerlere özgürce geziyorum. Eskisinden de iyiyim ve eskisinden de özgürüm arkadaşlar. 8c260d226da94467ad60f98fca242f4e

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri