Garip 2018...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 657
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 115,741
Piri'de bu kış günü üstelik elektrik kısıtlılığı yaşarken en önemli eglence ve vakit geçirme aracım bu radyo ve favori istasyonum Trt radyo 3... 3054b02478e44d1e250d70730ceec54f

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Mudanya'da bu Şubat tatilinde Kış şartlarında Karavancılık keyfini yaşıyoruz Garip ile...
Birkac güneşsiz günü arka arkaya yaşayınca webastomuzu sürekli çalıştıramaz duruma duştük enerjiyi tasarruflu kullanmak için Lpg ile ısınmaya devam ediyoruz.
Hava çok soğuk ve şiddetli fırtına bazen Piri'yi sallıyor. Buna rağmen karavanımız sıcak ve keyfimiz yerinde bu tatilde.
Mudanya'yı tum karavanci dostların karavan seyahati planlarına almasını tavsiye ederim.
D87f8f51e67f6a6afe8207cca9e8ee3c F919db0cf5aab892f846249ff2c58153

Yücel hocam iyi gezmeler dilerim .
Yazın bende uğradım Mudanya ya , keyif kafede gece yarılarına kadar dohbet , gelsin çaylar gitsin boşlar , misafir olduk okul arkadaşıma , güzel yerler .

Güneş paneliniz kaçlık , akünüz jel mi , kaç amper ve şarj regülatörünüz kaç lık , kuracak olanlara bilgi olması açısından , cevaplarsanız , çok teşekkürler .

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba.
Panelim 260w
Şarj kontrolüm 30a olması lazımdı
Aküm 100A jel

Güneş çok kısıtlı gidiyor beş gündür buna rağmen hala webastomuzu çalıştırabiliyoruz.

Mudanya'da fırtına ile beraber soğuk havaya daha fazla dayanamadık ve Bursa misi kampa kaçtık. İyi ki misi var dedik. Yapandan yaptırandan allah razı olsun. Büyuk hizmet...
840d03c5eab12ce9ebf5920e05d2b435 F577f9939a5b5a8faf182292db7617b0

Elektrik de alırsın,akü fullenir,sadece biraz tuzlu diyorlardı fiyatlar
Yine de nilüfer belediyesine tebrikler
İyi eğlenceler

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jel akü için ayrıca şarj cihazim yok ama ısınma ve aydınlanma vb 220 ile olacağından akü de birkac günde dolar düşüncesindeyim.

Bugün bir duman kokusu hissettim. Karavanın kapısinı bir açtım arkadaki karavanın arkasından nasıl duman geliyor sandım ki yangın var... Bi de gittim baktım odun sobasıymış. Vatandaş karavana veranda tarzı kapalı ek yaptırıp oraya da pek güzel odun sobasinı kurmuş. İsini pisini kim çekiyor kimin umurunda...

Radyo 3 candır

Piri'de bu kış günü üstelik elektrik kısıtlılığı yaşarken en önemli eglence ve vakit geçirme aracım bu radyo ve favori istasyonum Trt radyo 3... 3054b02478e44d1e250d70730ceec54f

Misi'den tekrar selamlar. Dört gece de burada kaldık ve yarın yine ayrılıp Mudanya'ya geçeceğiz. Burada güzel rastlaşmalar yaşıyoruz. Zaten karavanparkların bir güzelliği de bu sosyal yönü bence. Herkese Misi'den selamlar.

Misi'den akümüz yüzde seksen dolmuş olarak çıkacağız sanırım bu önümüzdeki hafta ve Ankara'ya dönene kadar idare eder. Seneye kış tatilinden önce ikinci bir panel taktırmayı düşünüyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR