Garip 2018...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 657
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 115,353
Bizler karavancıyız kimseyle bir sorunumuz yok bizim. Eskiden de kamplara gider eğlenirdik halen bunu yanlız başıma bir hayat tarzı oluşturarak özgürce yaşıyorum. Kimseyle senlik benlik kavgasına girmenin benim için bir anlamı yok arkadaşlar. Beni kötü bilmek isteyen de kötü bilsin umrumda değil yeter ki beni üzmeye kalkmasın kimse. Zaten çok yüksek benlik algısı olan insanlardan kendim uzak duruyorum artık hayatta.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Aslında demek istediğim şu biz karavancılığı kendi gücümüz dahilinde yapıp kendi deneyimimizi ve tecrübemizi paylaşıyoruz. Basit tatillerde biraz yer değiştirmek biraz kampiçi biraz kampdışı takılmak bizim keyfimiz. Elbette her hobide olduğu gibi bizim hobimizde de durumu çok çok iyi olanlar var. Bizim kulvarımız kimseyle senlik benlik mücadelesi verdiğimiz veya insanlara bir şekilde üstünlük taslamaya calıştığımız bir yol değil. Çok yüksek benlik algısı olabilecek insanlar var da olsa sadece bizden uzak olsunlar. Kırıcı sözlerini ve ignelerini bizden uzak tutsunlar. Biz onların üstün olduğunu kabul ederiz gerekliyse. Selamlar.

Piri Mudanya'da... 6b1eb4f80e33f8f9e854173b9e1316d5 1948aa6df690f0e1054b86c43aeac97d

Yücel'i altın varaklı karavana koymuşlar yine evim de evim demiş. 13 günlük çekme karavanla kış maceramızı bitirip bugün eve döndük. Geçmiş olsun. Bize bu gezide eşlik eden ve yorum ve iyi dileklerini esirgemeyen tüm karavan dostlarına sevgiler ve selamlar. Yeni turlarda görüşmek dileğiyle....

Tam 13 yıl önce Aslında hepimiz kampçıyız diyerek kampçıyız sitesiyle merhaba demiştik. Geçen zamanda sözümüz hep dostluk üzerine oldu ve yanlış bir şeyler de söylemedik. Bize söyleyen olduysa da kulağımızı tıkamak zorunda kaldık. Çünkü dostluk ve arkadaşlık böyle olmasını gerektiriyordu. Şimdi artık karavanla yalnız başıma gezip kamp yapıyorum ancak doğru bildigim şeyler hiç değişmedi.

1-Rakı da bir ayran da içmesini bilene, Güzel de bir çirkin de sevdim diyene...

2-özgürlük ben özgürüm diyebilenlerindir.

3-Ne karavanın türü ne aracın gücü o kadar da önemli değil. (Kanuni şartlara uymak kosulu ile)

4-Hakkımda istediğini düşünebilirsin benim kulağıma gelmesin yeter ki...

5- Kimse yüz binlik karavan kullanmak zorunda değil. Birazcık da makul davranın.

6- Tencerenin kapağıyla kulbuyla sapıyla değil içindekiyle uğraşmak lazım.

7-Söyledikleriniz yetersiz çünkü zaman değişiyor. Bu yüzden önemli olan söylemek değil yaşamaktır.

8-Yalnız insanlar için karavancılık bir seçenek.

9-Zaten yıllardır kamplarda yollarda karşılaşmayı dilediğim kimseyle doğru düzgün karşılaşamadım. Demek ki büyük bir ülkedeyiz.

10-Dileyen dilediği yere gitsin benim için benim rotam önem taşıyor.

13 günlük Bursa ve Mudanya tatili iyi gelmiş bana Bugün anladım. Karavancı usulü yer değiştirmek çok yararlı...

Tam 13 yıl önce Aslında hepimiz kampçıyız diyerek kampçıyız sitesiyle merhaba demiştik. Geçen zamanda sözümüz hep dostluk üzerine oldu ve yanlış bir şeyler de söylemedik. Bize söyleyen olduysa da kulağımızı tıkamak zorunda kaldık. Çünkü dostluk ve arkadaşlık böyle olmasını gerektiriyordu. Şimdi artık karavanla yalnız başıma gezip kamp yapıyorum ancak doğru bildigim şeyler hiç değişmedi.

1-Rakı da bir ayran da içmesini bilene, Güzel de bir çirkin de sevdim diyene...

2-özgürlük ben özgürüm diyebilenlerindir.

3-Ne karavanın türü ne aracın gücü o kadar da önemli değil. (Kanuni şartlara uymak kosulu ile)

4-Hakkımda istediğini düşünebilirsin benim kulağıma gelmesin yeter ki...

5- Kimse yüz binlik karavan kullanmak zorunda değil. Birazcık da makul davranın.

6- Tencerenin kapağıyla kulbuyla sapıyla değil içindekiyle uğraşmak lazım.

7-Söyledikleriniz yetersiz çünkü zaman değişiyor. Bu yüzden önemli olan söylemek değil yaşamaktır.

8-Yalnız insanlar için karavancılık bir seçenek.

9-Zaten yıllardır kamplarda yollarda karşılaşmayı dilediğim kimseyle doğru düzgün karşılaşamadım. Demek ki büyük bir ülkedeyiz.

10-Dileyen dilediği yere gitsin benim için benim rotam önem taşıyor.

Yücel bey merhaba,
Söylemem gereklimi bilmiyorum.Yazılarınızda ki bir cümlede illa ki bir sitem veya serzeniş var.Mesela bugünkü yazınızda (Kimse yüz binlik karavan kullanmak zorunda değil. Birazcık da makul davranın.) dediğiniz gibi .. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR