Garip Ve Gezileri 2017

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 196
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 55,666
F13afec08cb0efad91c5c2a3fc2d05d8

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

Arkadaslar Garip bir kampci arabasidir. Otomobil kampcilari halen dunyada yapilagelen en yaygin kampcilik aktivitesini yurutmekteler. Malesef ulkemizde otomobil kampcilari gormezden geliniyor ve zaman zaman da yok sayiliyor. Insanlarin topluluk olustururken kamp yapmak doga ile ic ice olmak gibi ortak edimler cevresinde toplanmak yerine araclar daha dogrusu karavanlar etrafinda toplandigini uzulerek gormekteyim. Zaten bu hobilerle ugrasan bir avuc insaniz ve bolunmemeliyiz diye dusunuyorum. Iste bu duygu ve dusuncelerle sizlerle Garip in aktivitelerini paylasmaya devam edecegim. Bu islere ilk basladigim yillardan itibaren elitist yaklasimlarin karsisindayim ve yaptigim hobimin yayginlasmasini istiyorum. Belki gecmisi pek bilmeden ya bu ladanin burda ne isi var diye dusunenler vardir diye sizlerle bu hususlari paylasmak istedim. Bana gore kampcilik dunyasi bir butundur. Ve ilgilenilen kullanilan araclar cesitli olsa bile insanlarin kampcilik hikayeleri kesintisizdir. Bu baglamda Garip in gezi ve paylasimlari devam edecektir. Biz karavancinin da cadir ve otomobil kampcisinin da dogasever offroadcisinin da vosvoscunun da dostuyuz. Garip ile beraber yollarda ve kamplarda olmaya devam etmeyi diliyoruz. Herkese Ankara dan selamlarimizla...

Bugun havanin guzel olmasini firsat bilip Gariple biraz ilgilendim. Onu yikadim ve supurdum. Guzel bir gundu.
1e5dc5c067e4b5371f6a45672f9566ee

D020a90e2591f56da1f66ebf37b66183

Yeni karavanim... boyadan onceki son hali... Adina celebi 2 veya Piri diyecegim henuz karar veremedim. Sizce adi ne olsun?
216c60544ea9a403abe873b3f174a690 2806b15180f555689e02d30847d28e58 A5596da799e41344ff51bd30b96a9563 81a99b76d5d14730962da0ff37c42cea

Sadece piri anlamsiz olabilir , piri ama neyin piri ?
Piri gezgin
Piri kamp
Piri karavan
vs vs vs örnekler cogalabilir , bu arada yeni karavaniniz hayirli olsun , gezi yazilarinizi bekliyoruz , selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR