Garip Ve Güçlü 2019

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,367
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 151,065
Arkadaşlar,
Sanıyorum Meşeler Yaylasına postu sermek için biraz geç kaldım. Havalar iyice ısındı. Tatilin beşinci günündeyiz. Bu zaman zarfında yeni evimizle ilgili çok önemli işler hallettik, hallediyoruz.

Arkadaşlar,
Bizim keyfimiz tatillerde istediğimiz yerlerde olup keyif yapmak. Kitap okumak ve çay kahve gibi şeyler içmek ve bu hayatın tadını çıkarmaktan ibaret. Kanımca benim işin bu işin zevki budur. Bu yüzden size çok şatafatlı gezi yazıları yazamıyorum çünkü yeterince gezmiyorum. Ama bunun yerine sizlerle kendi hayatımde neler oluyor bitiyor hepsini paylaşıyorum. Şüphesiz ki ben de bir karavancıyım ama benim keyif alma biçimim daha basit ve sade.

Not: Yanımda kitabım varsa her yerde mutlu olurum. Karavan da şart değil aslında...

Selamlar...

Etiketler
Maviş evim...
C1c887166e6fac82f268169b3b254b3d
26cc9dee7f46e86f33e460a11e7e267e
41e53223f978c55f3fa56214f0d3d736
4be2fe6ea118127ce0e7ab56bbeda92d

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni fırınımla inşallah kekler, börekler, yemekler yapacağım. Mini bir fırın. İçi epey küçük.
1aaa7cf8f3b68ef9897a6595963a0e93

Arabalı Çadır Kampçılığının da kendine göre üstün yönleri var. Bu nedenle arabam ve çadırım benim vazgeçilmezlerimi oluşturuyor. Uygun işletme bulunduğu sürece...
A883e1f63f33dacd66f275c80fd701c6

Bir gecelik kampımın ardından eve döndüm. Bu gecenin toplam oteldeki maliyeti bana kahvaltı ile beraber 155 TL. oldu. Bu paraya havamı değiştirdim. Bence çok bişey değil. Nihayetinde bi daha mı gelecem Dünya'ya...
Selamlar...

Şimdi evdeyim. Kumtel ocağımın servisini bekliyorum. Taşınma için büyük gün Cuma günü...

Son bir yılda epey kitap okudum. Ancak sanatsal çalışmalarımın edebiyat hariç olanlar, Yani resim, ahşap boyama, maket, Kask boyama gibi çok önemli hobilerime ara vermek zorunda kaldım. Şimdi evimin gelmesiyle çok kısa bir sürede tüm hobilerim yine elimin altında olacak.. Ne mutlu...

Merhaba,
Bugün yine evdeydim. Kumtel'i bekliyorum, üç gün dediler, üç gün doldu.
Gelmeyecekler mi acaba? Telefonla da ulaşamadım.
Ocağı başkasına taktırabilirim ama Hepsiburadadan ocağı açarsanız garanti iptal olur diye uyarıldım.
Ama bu bekleyip durmak da çok sıkıcı açıkçası...
Şu işlerim bitsin bu kez kendimi Kızılcahamam'a atıvercem....

Arkadaşlar,
Garip tarihteki yerini aldı,
Güçlü hem çekici hem de kamp destek aracımız.
Zaman zaman Güçlü ile karavansız kamplara da kaçıyoruz.
Açıkçası böyle değerlendiriyoruz zamanımızı.
Haftasonu etkinlikleri için Güçlü biçilmiş kaftan...
Şimdi bir tane de yazlık tulum sipariş ettik kargoda...
Kışlık tulumla yazın zor oluyor.
Selamlar herkese, sevgiyle...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri