Garip Ve Güçlü 2019

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,367
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 151,118
Arkadaşlar imkanım yettiği kadar kamplardayım. Bu işi en az önceden olduğu kadar keyifle ve ciddiyetle yapıyorum. Ben bir kampçı ve karavancıyım. Sadece kendi keyfime karşı sorumluyum. Kimseye ne bir borcum var. Nede bir şeyin hesabını verme zorunluluğum. Ben özgür bir insanım istediğim gibi yaşarım. Benim nasıl bir insan olduğum da kimseyi ilgilendirmez. Sonuçta hırsız değilim, arsız değilim aptal dedikoducular da umrumda bile değiller. Özgürüz arkadaşlar. Sonuna kadar...

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

Karavanda en sevdiğim şey okumak. Bunun böyle olması çok iyi çünkü bulunduğum yerlerde tv çekmez, radyo da internetten dinlenebildiği kadar. (Uydu antenim de yok) Böyle olunca en büyük keyfim okumak. Kitaplar insanı düşünsel yolculuklara çıkarır. Bir kitap başka bir insanın hayal dünyasına girmek ve çok özel bir hasbihaldir çoğunlukla.

Karavanda en sevdiğim şey okumak. Bunun böyle olması çok iyi çünkü bulunduğum yerlerde tv çekmez, radyo da internetten dinlenebildiği kadar. (Uydu antenim de yok) Böyle olunca en büyük keyfim okumak. Kitaplar insanı düşünsel yolculuklara çıkarır. Bir kitap başka bir insanın hayal dünyasına girmek ve çok özel bir hasbihaldir çoğunlukla.

Sizin okuduğunuz kitapları kızlarımada söylüyorum hocam bazılarını okumuş oluyorlar bazılarınıda alıyorlar.
Hatta geçen gün ablasıyla konuşurken kafka almam lazım diyordu bende kafka okur diye düzeltince aa sen nerden biliyorsun dedi burdan kopya çektiğimi söyledim;)

Sizin okuduğunuz kitapları kızlarımada söylüyorum hocam bazılarını okumuş oluyorlar bazılarınıda alıyorlar.
Hatta geçen gün ablasıyla konuşurken kafka almam lazım diyordu bende kafka okur diye düzeltince aa sen nerden biliyorsun dedi burdan kopya çektiğimi söyledim;)
Çok sevindim. Selamlar.

Bu arada Orhan Pamuk-Benim Adım Kırmızı romanı dün akşam bitti. Tarihi roman tadındaki kitap Osmanlıdaki Nakkaş'ların hayatını konu alıyor. İçerisinde cinayet olduğu için polisiye unsurları da içeren kitap, Bir Pamuk kitabı olarak okuyucusunun okuma zevkini en üst seviyeye çıkarıyor...
99a29535e8c85e4906b2af0f0b9795f6

Kampım devam ediyor. Her gün kahvaltı gibi gündelik şeylerden sonra bol bol aylaklık, tembellik yapıyorum. Bir karavan tatili daha böyle geçiyor. Akşamları kitaplarımı okuyor arada internetten radyo dinliyorum. Tatilim genel manada güzel geçiyor arkadaşlar.

Arkadaşlar,
canım çektikçe kızılcahamam'a gidip zevkimi alıyorum.
Bu bana yetiyor.
Gezmek çok pahalı,
ve herkesin sağlığı da elvermiyor.
Ama bu bir şart değil...
Nasıl mutluysam öyle yaşamak benim hakkımdır arkadaşlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR