Garmin GPSmap 60CSx hakkında bazı sorular

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan acdsee Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,984

acdsee

Ana Kamp
Yer
Adana
Web
acdsee.deviantart.com
Gecen gun Amerıka'dan gelen bir 60CSx edındım. Yavaş yavaş kurcalamaya başladım ama bazı takıldığım noktalar var.. Arşivleri de okudum fakat pek bir cevap bulamadım. Cihazım V4.00 ingilizce arayüzlü. Merak ettiğim bazı konuları yanıtlayabilirseniz çok sevinirim. Aklıma takılan sorularımı bu başlıkta sorup kalabalık yapmak istemiyorm.

İyi çalışmalar.

1- Cihazımı nasıl Türkçe yapabilirim.
2- Türkçe kullanma klavuzu nereden temin edebilirim. Pdf olarak da olabilir.
3- Cihaz orjinal kutusunda araç aksesuarları olmadığından bunlardan da edinmem gerekecek. Bu iş için en doğru adres neresidir acaba.

Etiketler
Ynt: Garmin GPSmap 60CSx hakkında bazı sorular

Selamlar
oncelikle GPS'inizi iyi gunlerde kullanmanızı dilerim. Mallesef turkce konusunda bilgim yok ama , aksesuarları...

0) Baytekin firması (yeri Karakoy de)
1) gpsgeek.com
2) eBay

den alabilirsiniz. iyi gunler dilerim, reha

İlginize çok teşekkürler..

2. sorunu hallettim Baytekin'in sayfasında Pdf bulunuyormuş.
1. sorunu biraz kendim kurcalayarak halletmek durumundayım şu an için çünkü Adana'da yaşıyorum.

reha' Alıntı:
Selamlar
oncelikle GPS'inizi iyi gunlerde kullanmanızı dilerim. Mallesef turkce konusunda bilgim yok ama , aksesuarları...

1) gpsgeek.com
2) eBay

reha' Alıntı:
Selamlar

1) gpsgeek.com
2) eBay

Reha Bey bir de cihazı kaydetmemin yani Garmin sayfasından bir gereği var mıdır ?

Selamlar
aslında "dogrusu" cihazı kayıt ettirmek , ama ben daha yapanını gormedim. Eminim, birgun bir ise yarar ama ;-)) , malum, bizim cihazlara birsey olmaz ;-)) iyi gunler dilerim, reha

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri