Gaziantep - Osmaniye Gezenbilir Grupları Tanışma Gezisi (27-28 Mart 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mete Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 201
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,854
Ynt: Gaziantep - Osmaniye Gezenbilir Grupları Tanışma Gezisi (27-28 Mart 2010)

Gaziantep ve Osmaniye Gezenbilir Gruplarının gerçekleştirdiği bu güzel etkinlikten dolayı kutluyorum. İnşallah daha güzel etkinlikleri gerçekleştiriler.

Bu güzel fotoğrafları paylaşanlara ve emeği geçen herkese teşekkürler

Etiketler

Ertan videolar ve fotoğraflar çok güzel olmuş. Ellerine sağlık. Şu dere geçişindeki benim kayanın üzerine çıkıp indiğim video varmı ? Birde DVD yi unutmazsın değil mi? ;D

Yusuf Biçer' Alıntı:
benim nivanın direksiyon kutusunun şaseyle bağlantı yeri çürümüş
gezide direksiyon kutusu yerinden oynamış
gezideki direksiyondan gelen çatırtılar ondanmış
çok korkuttu beni :D
2.etaba katılmamakla çok iyi yaptın Yusuf . Başına kesin iş açılırdı!

ekip çok çılgın
beni korkuttular. :D

25761 1381445892483 1122016296 31210132 492188 n

101 0013

25761 1381445932484 1122016296 31210133 4435922 n

25761 1381448812556 1122016296 31210143 2671997 n

Untitled

Slm arkadaşlar mete hacam başta tüm osmayi gurbuna cok teşekkürler. ben sizlergibi aradaşlar la tanıştıgım için cok mutluyum.siz leri herzaman gaziantepe bekliyoruz.gelmenizden mutluluk duyarız..

mete hocamla göktug kardeşemizden buna benzer gezilerin enkısa zamanda tekrarını bekliyoruz.

herşey on numara emeği gecen herkese teşekkürler

Bu güzel geziden sonra şimdide manevi bir haz yaşayacağımız projenin peşine düştük. Gezenbilirli olmaktan gurur duyuyorum

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=53161.0

Göktuğ abi , DVD mi??? ::smiley: internet yeni geldi ! Birazdan yüklerim abi kayayı ezişini ;D

Bu ardada DVD' de hazır ...

cok guzel goruntuler , sayenizde memleket ozlemim depresti ayni zamanda oralari gormek guzel geldi :smiley: elinize yureginize saglik.

Ertan Erkişi' Alıntı:
Göktuğ abi , DVD mi??? ::smiley: internet yeni geldi ! Birazdan yüklerim abi kayayı ezişini ;D

Bu ardada DVD' de hazır ...

Gaziantep Küsget Yurtiçi şubesi Göktuğ Güzelbey yaz gönder ben alırım oradan. 0 532 637 23 61..

Klip yaparım artık o görüntülerle ;D

O kadarda olsun Göktuğ abi . Herkez kenarından kıyısından geçmeye çalışırken siz ezdiniz geçtiniz ;D

mükemmel bi gezi yapmışsınız emeğinize sağlık. katılamamanın üzüntüsünü yaşıyordum ama resimleri ve videoları görünce üzüntüm ikiye katladı.BİDAHAKİ SEFERE BERABER OLACAĞIZ İNŞALLAH. METE HOCAM MUSTAFA ABİM SİZ BU GEZİLERE ARA VERMEYİN BİZLER SONUNA KADAR YANINIZDAYIZ BU SEFER GELEMEDİM AMA BİDAHAKİ SEFER KALABALIK Bİ GURUPLA KATILACAM SİZLERE. SELAMLAR

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR