GC zj için geri görüş kamerası mı? Park sensörü mü?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cocojambo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,404

Etiketler
Ynt: GC zj için geri görüş kamerası mı? Park sensörü mü?

Bu daha çok ekonomik duruma bağlı bir durum. Fiyat olarak aralarında epey fark olan ürünler sonuçta. Açıkçası ben park sensörümden oldukça memnunum, hem de sonuçta trafikte arkadan girilme olsun, arazide taş sıçraması olsun vs, çok çok daha rahat olurum park sensörüyle. Birinin kamerası kırılsa tampondan epey daha pahalıya geliyor. Yine de dediğim gibi, maddiyata bakan bir durum bu bence.

bence geri görüş kamerası daha uygun.
çünkü park sensörü çamulu yolda çamur olacak ve sürekli ötecek.

Paylasımlarınıza cok tesekkur ederim sanırım kamera daha cok iş görücek..

Hocam park sensörü geri viteste devreye girer sadece hani, anca o zaman öterse öter çamurla kaplanınca hani :smiley:. Çamurla kaplanınca kamera da işlevsiz kalacaktır haliyle.. Yine de elbette tekrar söylüyorum maddiyatla ilgili bir durum bu, 1000-1500 lira bütçe ayırabilsem ben de geri dönüş kamerası taktırırdım.

Bahsettiğiniz paralara cıkıyor ne yazık ki kamera.

Bende su an maliyeti düşürmeye çalışıyorum.

Güzel ve ucuz yoldan çozmeye çalışıcam.

Sizlerle paylasırım sonucu..

arkadaşlar park sensoru 70-100 tl geri görüş kamerası da taş çatlasın 200 tl öyle büyük rakamlar değil. mümkünse her ikisini de takın bulunsun. ben kamera taktım geriye ön tarafa da küçük bir monitor köydum sol tarafa torpido üstüne kamera sürekli aktif arkada dışarda stepne olduğu için görüşü engelliyor malum o nedenle az biraz fikir versin diye dikiz aynası niyetine de kullanıyorum yolda giderken arkadaki araçları görüyorum gündüz vakti. sensorum yok ama olsa iyi olurdu bazen kameradan ne kadar yaklaştığını kestiremiyorsun. dealextreme.com da kamera sensor monitör sebil gibi var ptt ile kapınıza kadar geliyor 75 usd ı aşmayınca . bakın derim.kendiniz takarsınız çok çetrefilli birşey değil...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,412
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

SON KONULAR

Geri