Geçen Sezonun Galası; Gebze'den Karadeniz'e Kamplı Keşif Gezisi (4 Temmuz 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 4 L Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,432

4 L

Kamp III
Web
www.burcakoto.com
Sezonun ilk yağmurları "maalesef" acı bir şekilde düşmeye başladığı bu günlerde, biraz tembellik, biraz irtibatsızlık, biraz tatil modu derken temmuz ayının ilk haftası gerçekleştirdiğimiz ve şahsen ve gerçekten çok keyif aldığım bir kamplı gezimizi ancak yayınlayabilme imkanı bulduk. Benim ve katılan herkes için sezonun "galası" niteliğindeydi.
Hal böyle olunca dedik ki yeni sezona perdelerimizi açmadan önce, geçen sezonun son atraksiyonlu, kaya geçişi ağırlıklı, hoş sahnelere fırsat veren bu "geçen sezonun bu son filmini" de araya sıkıştırıp yayınlayalım.
Gezimiz Gebze Mollafenari Balçık üzerinden Denizli, Darlık ve hiç bilmediğimiz ilk kez geçtiğimiz ve koordinat aldığımız güzergahta karadenizkıyısında sonlandı. Yeni sezona bol malzeme verecek, bol bol senin markan - benim markam, 3"inç - 5" inç atışmalarına zemin hazırlayacak ve gerçekten yağmur çamur mevsiminde donanımsız ilerlemenin imkansız olduğu bir güzergah belirledik.
Gezide ben 4 L (Çağlar Köker)
Offroad passion (Hakan Irıklı)
levend (Levent Baştepe)
Clandraz (Adem Ulukış)
Yuysal (yüksel Uysal )
MK51 (Mustafa Kemik)
jeep34 (Uğur Kalycı) abilerimizin katılımı ile gerçekleşti.
ve çok sevgili arkadaşımız kardeşimiz mehmet'de bizlere renkli kişiliği ve muhteşem gitarı ile ayrı bir tad verdi

resim1.jpg

P7062404.JPG

P7062405.JPG

P7062406.JPG

P7062407.JPG

Etiketler

Ynt: Geçen Sezonun Galası; Gebze'den Karadeniz'e Kamplı Keşif Gezisi (4 Temmuz 2009)

P7062414.JPG

Çok güzel ve gerçektek iyi bir yönlendirme ile geçilebilecek kaya etabı ile yaklaşık 50-100 mt lik bir bölümü geçtik. Mustafa abinin katkıları gerçekten unutulmaz idi.

P7062415.JPG

P7062416.JPG

P7062417.JPG

P7062418.JPG

Ynt: Geçen Sezonun Galası; Gebze'den Karadeniz'e Kamplı Keşif Gezisi (4 Temmuz 2009)

P7062419.JPG

P7062420.JPG

P7062421.JPG

P7062423.JPG

P7062424.JPG

ve bu arada tabiatın tam bağrının orta yerinde olmamız dolayısıyla izleyicilerimiz de tabiatın tam orta yerinden idi... eee tabi dağın başında bizi NİKİ TAYLOR izlemeye gelecek değil ya ;)

P7062426.JPG

ve hepsi de "ulan ordan ben bile geçmem" der gibi bakıyorlardı... ;D

P7062429.JPG

P7062430.JPG

P7062431.JPG

P7062432.JPG

bu bölüme ait fotoğraflar bende bu kdar kaya geçişlerine ait diğer fotoğraflar için Hakan'ı bekleyeceğiz ( hakan bey şu fotoğrafları yayınlamanız için illa araya milletvekili , bakan torpili falan mı koyalım)

P7062437.JPG

P7062438.JPG

yol değil patika bile yok hatta hiç bir şey yoktu zemin namına

P7062438.JPG

ve uzun yorucu bir gezi sonrası toz toprak içinde kamp alanımıza ulaştık

P7062440.JPG

P7062441.JPG

P7062443.JPG

P7062444.JPG

Burada özellikle gezimize gitarı ve müthiş yorumu ve müthiş gırtlağı ile renk katan geceyi gündüze çeviren müzük showu ile ıssız dağbaşını açık hava konserine çeviren Mehmet arkadaşımıza çokkkkkkk teşekkür ediyorum, Ağzına sağlık Mehmet, bundan sonra kamplı gezi sensiz olmazzz !

P7062447.JPG

P7062445.JPG

P7062448.JPG

Benden şimdilik bu kadar çok yakında devamı da diğer arkadaşlarca gelecek...

fotolar gezinin süper geçtiğini gösteriyor zaten.devamını bekliyoruz.şimdiden çok teşekkürler.

harıka bır gezı olmus.ellerınıze saglık...

Çok keyif aldığım zevkli vede renkli bir gezi oldu benim için.
Biraz geç oldu ;) ama olsun sizleri bu güzel off-road ve çimenbilir görüntülerinden mahrum etmekte pek doğru olmazdı.
Renkli fotoları bekliyoruz.Hakan Beyyyyyyyyy bekliyoruz efendim.

Güzel geçmiş anlaşılan,eğer işi değiştirirsem cumartesi çalışılmayan bi iş bulucam kendime yaa :( gene mahrum kalmışız.

Güzel olmuş güzel de fotoğrafları yüklemek için neden bu kadar bekledin Çağlar? Gitar ve kamp keyfi bir başka oluyor, kampım mı gelmiş nedir :D

Çağlar ; çok keyifli olmuş,paylaşım için teşekkürler. beni de unutma gezilere katılabilirim görüşmek üzere....

Haldun abi c.tesi - pazar şilede yarışlardayız. Beklerim, görürüz hem senin canavar hi lüx'ü

Bendeki veriler çok secret ;D yayınlasammı acaba..beyler eminmisiniz ;D son bir daha düşünün... ;)

gören gördü zaten ;) hakan , naz yapma...
Ben görüntülerden önce fragmanını yapayım bari :

(surround ve ekolu efekt eşliğinde)

Sıcakkkkkkkk , tooozzzzzzz , marmaranın kuru otlaklarıııııı ve uçuşan çiçek tozları , böceklerrrrrrr, sineklerrrrrr, mücadeleeee ve ter dere olmuş akıyorrrrr !!!!

Bir şey daha var gürül gürül akan !!!!

Ve gezenbilir bile , gezip bileli böylesini bilmemişti !!!
....yeni bir kavrammmmm
ÇOK YAKINDA !

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri