Gezenbilir 1. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (29 Eylül 2007)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ufuk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,628

ufuk

Hayat tökezledi ve topallayarak devam ediyor...
Yer
İSTANBUL
Telsiz Çağrı Kodu
TB1BB
Arkadaşlar Merhaba

Gezimiz gerçekten müthiş oldu. Ben pek sanatsal :D fotoğraflar çekemesemde ekibi çektim. Ekibi saat sabah 04:00 beşiktaşta işkembe ve köfte ziyafetinden sonra bırakmak zorunda kaldım. Gerçekten ama gerçekten çook eğlendim. Tanıştığım arkadaşlar cana yakın ve samimi. Bir kez daha böyle bir forma üye olduğum için kendimi çok şanslı hissettim.

Saygılarımla

Gezi de çekilen ilk mahsüllerimiz... ;D

HPIM4595

HPIM4596

HPIM4601

HPIM4608

HPIM4610

HPIM4612

HPIM4613

HPIM4621

HPIM4629

HPIM4630

HPIM4632

HPIM4634

HPIM4635

HPIM4636

HPIM4637

HPIM4638

HPIM4639

HPIM4640

HPIM4641

HPIM4643

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (29 Eylül 2007)

Fotograflar güzel :smiley:

Derya, o şalvarı nerde buldun yahu, hoşuma gitti ben de isterim :D Aliko makinesiyle poz veriyor, Elifim uykusuz, Sedat her zamanki gibi :D

Güzel bir geziniz oldu, aranızda olmak isterdim, başka sefere inşaAllah :smiley: şimdilik sadece Sarayevodan selamlarımı gönderebilirim ;)

arkadaşlar çok güsel bi geceydi bidaha tekrarlayalım bi ara baya bi yoruu oldu daha yeni kalktım
siteye de yeni üye oldummmm:smiley:)))
mavi tişörtlü olan benimmm

arkadaşlar merhaba,

dün gece yorucu ama keyifliydi ve tabiikide arşivimi çoğaltmış olmanın verdiği haz 1 başka tabiiki ! :smiley:

bu arada ben listeye en son dahil olan kahverengi kapşunlu triko giyenim..

kısmetse haftaya 1 etkinlik daha beklioruss...şöölee sultahahmet fln :smiley:

Amina unuttun mu ya hu birlikte aldık ya o şalvarı... ;)
Sabah 8 de eve girmiş olsam da gercekten iyi bir gezi oldu.

Bu arada fotograflari niye yukleyemiyorum anlayamadim...
30 dakikadır uğraşıyorum ama sonuc alamdım...

öncelikle gelen herkese çok teşekkürler.. beklediğimizden fazla katılım oldu..40 kişinin üzerine çıktık.. zaman zaman beklemeler oldu kalabalıktan fakat genel itibari ile güzel bir gezi geçirdiğimizi düşünüyorum.. biraz foto ekliyorum benim kadrajımdan:

IMG 5506 resize

IMG 5507 resize

IMG 5508 resize

IMG 5509 resize

IMG 5530 resize

IMG 5574 resize

IMG 5575 resize

IMG 5654 resize

IMG 5655 resize

IMG 5656 resize

IMG 5658 resize

IMG 5660 resize

IMG 5663 resize

IMG 5666 resize

IMG 5667 resize

IMG 5670 resize

Ortakoy

IMG 5413a resize

IMG 5424 resize

IMG 5438 resize

IMG 5460 resize

IMG 5473 resize

IMG 5475 resize

IMG 5479a resize

IMG 5482 resize

IMG 5490 resize

IMG 5500 resize

IMG 5513 resize

IMG 5519 resize

IMG 5537 resize

IMG 5542 resize

IMG 5545 resize

IMG 5551 resize

IMG 5554 resize

IMG 5557 resize

IMG 5561 resize

IMG 5565 resize

IMG 5568 resize

IMG 5580 resize

IMG 5591 resize

IMG 5596a resize

IMG 5622 resize

IMG 5627 resize

IMG 5629a resize

IMG 5636 resize

IMG 5648 resize

IMG 5651 resize

IMG 5677a resize

IMG 5680 resize

IMG 5699 resize

IMG 5704 resize

IMG 5725 resize

IMG 5729 resize

IMG 5733 resize

IMG 5766 resize

IMG 5793 resize

IMG 5800 resize

IMG 5815 resize

IMG 5724 resize

IMG 5735 resize

IMG 5765 resize

IMG 5772 resize

Fotoğraf eklemek için;
http://www.gezenbilir.com/index.php/topic,1020.0.html

Oldukça keyifli bir gezi oldu :smiley: Fotoğrafların devamını bekliyoruz, haydi arkadaşlar ;)

oo hakkaten güzel kareler var, ellerinize sağlık :smiley:

Deryacım, hatırlamaz mıyım şalvarı ;)

Elif, sen bayağı sanatsal çalışmalara başlamışsın :D Ne dir bu sır, fotolarında insanlar kayıp ama,Aliko bu... kaybolur :D

fotoğraflar gerçekten çok güzel görünüyor. özellikle gün ağarırken orada olmadığıma üzüldüm şimdi :(

merhaba.
aslında her yeni gün ve her merhaba birbirinden farklıdır ama yazılışları hep aynıdır. üye olduğum bir mail gurubundan haberdar olup aramam neticesi önceki gün bende bu işte ortak vasfını kazandım. saat itibari ile güneş batınca buluşulduğu için sanki gelenler gecenin karanlığından süzülüp gelmiş gibi idiler. yaklaşık 40 aynı heyacanı yaşamak isteyen fotoğraf tutkunu ile birlikte yola çıkıldı. ekip lideri konumundaki sedatı yeni tanıdım ama sabrına şapka çıkardım. bana bile nerdeyse öğretti. bizim oralarda bir söylem vardır "öyle konuş ki seni dinleyenler ibret alsın, eğer konuşmasını bilmiyorsan sus gören seni adam sansın derler" elimde tripotla galata köprüsünü geçerken galata müdavimleri beni fotoğrafçı sanıp baktılar. gururlandım tripotu daha bir sıkı kavradım. timsal okul töreninde bayrak tutan uzun boylu çocuklar gibi dimdik. belki uygun adıda yürümüşümdür oralarda hafızamda kayıtlı değil. Fotoğraf çekerken başka bir gerçeği fark ettim. bu iş acayip acıktırıyor. sık sık sıvı gıda takviyesi şart. rejim yapan bu işe gönüllü arkadaşların kararlarını tekrar gözden geçirmesi kendileri için faideli olur kanaatindeyim. kendimden biliyorum. tecrübeyle sabittir. sedat bile ortalamanın üzerinde ayrıca eski cumhur başkanlarından Rauf Denktaş'ında her daim makina tedarikli gezdiği malumunuzdur.
sağolsun arkadaşlar bilgilerini hep paylaştılar. bazen anlamadığım fotoğraf terimlerinden de sohbet esnasında bahsettiler. konuya dahil oldum anlıyormuş gibi sık sık hııı dedim.
bu arada sahibi olduğum gıyabında tüm japon dünyasına minnettar olduğum makinamın bana fotoğraf diye sunduklarının bir çoğunun kaale alınmamasının gerekliliğine karar verdim. manuel müdahale ile neler yapılabileceğini fark etmem bu kararımda etkin rol oynadı. şimdi o bir hafta cezalı. yapmasaydı. anlamıyorum diye beni kandırmasa idi.
resim ile fotoğrafın aynı şey olmadığını resmin içinden görmek istediğinizi çekme lüksünü yaşayabilmeyide o gece arkadaşların sayesinde öğrendim.
son olarak söyleyebileyeceğim böyle bir geceyi düşünen gerçekleşmesinde emeği geçenlere şükran duyduğumu bildirmektir. ama tekrar söylüyorum toplantı esnalarında yiyecek zayıftı. ne yapayım yazı istemeden o mecraya doğru yön buluyor.
sabahın kızıllığında sedat ve son kalan bir kaç dost ben beşiktaş iskelesine seyrülsefer yaparken çalıntıdan ucuza düşürülmüş hissi uyandıran bir arabayla istanbul'a doğru aktılar.
hakkında onlarca kitap okuduğum hikayelerini öğrendikçe tekrar tekrar aşık olduğum bu kenti atık öğrenebileceğim bilgiler ışığında fotoğraflayabilecek olmamın iç huzuruyla başka birlikteliklere gebe kalmayı umuyorum. hoşçakalın. (bu deyim şimdilerde elveda temennisi olarak kullanılıyor şemsiyenin yağmurda kullanılması gibi. halbuki şemş güneş demektir şemsiyede güneşlik)

Maşallah Mustafa!

Çok güzel kareler. Organizasyon için de ayrıca teşekkürler. Akşam 8:30 da başlayan buluşma eve vardığım saat olan 8:30 da bitti, ben de bitmiştim tabi. En son bu kadar uzun uykusuzluğu askerde nöbetçi subay iken çekmiştim :smiley: Fotoğrafları leptabıma kavuşunca ancak düzenleyebileceğim, arızalı meret!..

ya sabaha karşı çektiklerinizi görünce bend eimrendim ,hoş zaten çekemezdim aferim elinize sağlık :smiley:

bir dahakine erken buluşalımk :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri