Gezenbilir 10. Maltepe Karavan Buluşması 2018

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,976
Bitti.:smiley:
IMG 20181202 131826
IMG 20181202 131858
IMG 20181202 134725
IMG 20181202 140039
IMG 20181202 160627
IMG 20181202 173345

Herkese merhabalar, bir karavancı adayı olarak buluşmanıza katılmayı heyecanla bekliyorum. Affınıza sığınarak bir şey sorayım. Neden bir otoparkta buluşuyorsunuz ? Bursa iki adım yer, karavan parkı da var. Yeşilliği içinde. Ateş yakmak da mangal yakmak da semaver de serbest. Buyurmaz mısınız ! Bursa dan selamlar
Bu hafta sonu Maltepe geleneksel buluşmamızın 10. sunu da soğuk bir havada gerçekleştirdik. Bu soğuk havaya rağmen gelip katılan ve gelmek isteyip de gelemeyen bütün arkadaşlara teşekkür ediyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 508282

Siz baya ısıtmışsınız havayı:smiley:

Herkese merhabalar, bir karavancı adayı olarak buluşmanıza katılmayı heyecanla bekliyorum. Affınıza sığınarak bir şey sorayım. Neden bir otoparkta buluşuyorsunuz ? Bursa iki adım yer, karavan parkı da var. Yeşilliği içinde. Ateş yakmak da mangal yakmak da semaver de serbest. Buyurmaz mısınız ! Bursa dan selamlar

Onur bey,

Otopark dediniz bizi yıktınız:smiley::smiley:

Otopark hakkında birkaç bilgi,

Maltepe Orhangazi parkı DÜNYANIN EN BÜYÜK şehir bahçesidir.
Bahçeye karavan park eklenmesi için ısrar ediyoruz, aldığım bilgi karavan park için yer belirliyorlarmış.

• İçeride 3-4 adet Sosyal Tesis Kafeterya, süper lüx wc ler ve iki adet cami var.
  • 7/24 Polisler ve polis haricinde özel güvenlikler, bisikletle ve elektirikli araçlarla ayrı ayrı devriye geziyor,
  • Yüzlerce mobese kamerası kayıtta.
2 adet Golf Sahası,
Uluslararası standartta tenis kortu (22m x 44m)
20 adet
basketbol, futbol, voleybol, tenis sahaları,
Atletizm pisti
Gülle Atma Alanı
Uzun Atlama Alanı

Veledrom Pisti
Çocuk oyun alanları toplam :13.500 m²
Arkeolojik Kazı Parkı Ve Survivor Adası: 5.500 m²
Skate Park : 4.275 m²
Frizbi Oyun Alanı : 2.000 m²
Bisiklet Parkuru :
7.610 m
Koşu parkuru: 1.900 m Bu iki alan 289.000 m² alana sahiptir.
Nizami futbol sahası (70m x 110m),

Piknik Alanları :63.000 m² alana konumlandırılmıştır.
Lalezar yolu :23.000 m² deniz kıyısı boyunca 3 ayrı parsel içerisinde informal çizgiler kullanılarak, insanların lale ağaçları altında yürüyüş yapmaları, oturup dinlenmeleri, manzara seyretmeleri düşünülerek oluşturulmuş yürüyüş yoludur.

Gül Bahçesi: 8.720 m² alan içerisinde 2 adet arkat, 24 adet pergola, 24 adet gül ağacı, 120 adet oturma bankı ve 178 farklı gül türünü barındıran yeşil alan düzenlemesidir.

Onur bey,

Bahçeye karavan park eklenmesi için ısrar ediyoruz, aldığım bilgi karavan park için yer belirliyorlarmış.

• İçeride 3-4 adet Sosyal Tesis Kafeterya, süper lüx wc ler ve iki adet cami var.
  • 7/24 Polisler ve polis haricinde özel güvenlikler, bisikletle ve elektirikli araçlarla ayrı ayrı devriye geziyor,
2 adet Golf Sahası,

20 adet
Atletizm pisti
Gülle Atma Alanı
Uzun Atlama Alanı
Veledrom Pisti
Bisiklet Parkuru :
7.610 m

Lalezar yolu :23.000 m² deniz kıyısı boyunca 3 ayrı parsel içerisinde informal çizgiler kullanılarak, insanların lale ağaçları altında yürüyüş yapmaları, oturup dinlenmeleri, manzara seyretmeleri düşünülerek oluşturulmuş yürüyüş yoludur.

Gül Bahçesi: 8.720 m² alan içerisinde 2 adet arkat, 24 adet pergola, 24 adet gül ağacı, 120 adet oturma bankı ve 178 farklı gül türünü barındıran yeşil alan düzenlemesidir.
.

Walla böyle bir yere karşı çıkılması için gereken herşeyi yazmışsınız..:p

.

Onur bey,

2 adet Golf Sahası,

20 adet
Atletizm pisti
Gülle Atma Alanı
Uzun Atlama Alanı
Veledrom Pisti
Bisiklet Parkuru :
7.610 m

Üstadım görmemişim bu yazınızı. "Otopark deyince" :smiley: şu garip bilememiş :smiley: kusuruma bakmayın.

Ben de talep gelince bir heyecanla, "Baharda Bursa Buluşması" ayarlayayım dedim. İçinde bu kadar tesis olmasa da şirin bir köy benim bulduğum yer. Sessiz ve sakin :smiley:

Bahar 2019 Karavanci Dostlari Bursa Buluşmasi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri