Gezenbilir 2. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (13 Eylül 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan PASIFFLORA Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 219
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,242

PASIFFLORA

Kamp III
Yer
İstanbul
13 Eylül 2008 akşamı saat 20:30 da Ayasofya Camii'nin önünde 40 kişilik bir Gezenbilir ekibiyle buluşarak İstanbul'un tarihi mekanlarını fotoğrafladığımız harika bir gezi yaptık.

Güzergahımız Ayasofya Camii'nde başlayarak Sultanahmet, Nuruosmaniye Camii, Beyazıt, Taşhan, Şehzadebaşı Camii, Bozdoğan Kemeri, Yavuz Sinan Camii, Vefa Bozacısı, Atatürk Unkapanı Köprüsü, Azapkapı Sokullu Mehmet Paşa Camii, Perşembe Pazarı, Karaköy, Tophane, Kılıç Ali Paşa Camii, Saliha Sultan Çeşmesi, Nusretiye Camii, Dolmabahçe Sarayı, Beşiktaş, Büyük Mecidiye Camii şeklinde devam edip sabah 07:30 da Ortaköy'de gün doğumunun ardından sonlandı.

Gezimiz Behiç Efe'nin engin tarih bilgileriyle çok daha anlamlı hale geldi. Ne İstanbul'a, nede fotoğrafa doyduk aslında...
Emeği geçen ve katılan herkese tekrar teşekkürler...

Geziden ilk fotoğrafı ekliyorum, işte buluşma ve fotoğrafların başladığı an;

SL275821

İlerleyen saatlerde fotoğrafların devamı gelecek...

Etiketler
Ynt: Gezenbilir 2. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (13 Eylül 2008)

günaydın mı desem iyi akşamlar mı :smiley:)

herkese merhabalar benim fotoraf makinem yotu ama sizlerle olmaktan keyif aldım gerçi arasıra bana makinesini veren arkadaşımız vardı ben de çektim resimlerim kötü çıkmıştır sizler kadar iyi değilim zama lazım makineyi veren arkadaşa tşk adı neydi :smiley:)acemi desem ubarım kızmas kendisi ustadır lafın gelişi bol bol yürüdük çok güzel foto larçekildi ama çekenleri kıskandım bende alacam zaten ilgim vardı şimdi daha çok oldu.ortaköye kadar yürüdük orda güneşin doğuşu beklendi gerçi bulutlar vardı manzara güzeldi bambina nın söylediyi gibi bizi dışardan görenler yapancı sandılar restorant sahipleri ingilizce laf atıp içeriye sokmak istediler gibileri çekim mi var hangi kanal gibi....saat 09 daha yeni geldim yazılacak çok şey devamı sonra görüşmek üzere uykummmm var .

Herkese merhaba...
Arkadaşlar güzel bir gezi oldu. Bir kez daha teşekkürler.
Ben bugün çalıştığım için erken!!! (04:30) ayrılmak zorunda kaldım :smiley:)
Benden sonra umarım Ortaköy'de güneşin doğuşunu çekmişsinizdir. O fotoğrafları da görmek istiyorum açıkçası.
Sevgiler
Hakan SEZER

Ben geçen yıldan bu keyfi yaşadığım için bu yılda ön saflarda yerimi aldım. ;) Havanında müsade etmesiyle güzel bir etkinlik oldu. Yoruldum ama değdi. ::smiley: Düşünen, vücuda gelmesinde emeği olan ve katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Böyle güzel bir ece geçirmeme vesile oldukları için. :-*

Emeği geçen,katılan herkese teşekkürler. Özellikle Bülent Behiç sana duble teşekkür.. Attığımız her adımda ne tarih yattığını an be an anlattın.. saolasın arkadaşım..

Fotoğrafların bir kısmı birazdan geliyor.

Yeni uayandım :smiley:

Gerçekten çok keyifli bir geziydi istanbul da siz de çok güzeldiniz. :smiley:

arkadaşlar sizi kıskandım keşke haberim olsaydı bende gelirdim tabiki araniza kabul ederseniz :D

Herkese merhabalar, aranıza yeni katılan fotoğraf hayranlarından birisiyim. Daha ilk etkinliğimde böyle güzel bir organizasyonla karşılaşmak bir şans olsa gerek. Birçok kişi tanıdım, kabul buyurursanız bundan sonra vaktim olduğunca birçok etkinlikte katılımcı olmak sizlerle birlikte vakit geçirmek isterim.

Organizasyonda emeği geçen herkese, Setüstüne çıkmamızı ısrarla teklif eden ve muhteşem bir manzara eşliğinde sahurumuzu yapmamıza vesile oan Kadir abiye, orada tele merceğini benimle paylaşan Mustafa Eraslan'a çok teşekkür ederim.

http://picasaweb.google.com/interseco/Istanbul_GeceGezenBilir

Ben fotoğrafları picasaya yükledim, umarım sorun olmaz.

Ayrıca, GEZENBİLİR yönetiminden, "Hoplayan Bilir" ve "Zıplayan Bilir" site isimlerini de kullanıma açmalarını rica ediyorum :D

ucuyoruz.jpg

çok gğzel fotoraflar elinize sağlık makinizde süper:smiley:)))))))

Ben fotoğrafları ve fotoğraflarla hazırladığım video'yu facebook'a koydum.

Video
http://www.new.facebook.com/video/?ref=sb#/video/video.php?v=80595185190

Fotoğraflar
http://www.new.facebook.com/video/?ref=sb#/album.php?aid=158820&id=734465190

mustafa video güzel olmuş eline sağlık müzikte

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR