Gezenbilir 3. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (29 Ağustos 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BamBina Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 165
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,141
Ynt: Gezenbilir 3. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (29 Ağustos 2009)

# kudret' Alıntı:
resimleri yükledim şuan ancak etkinliğin albümüne değil, bir kaç kez okumama rağmen şu adımda bende aşağıdaki resimde yer alan kategoriler görünmüyor.

yahut hala daha uyumadığımdan gözümden kaçan birşeyler var. ama derseniz ki öyle yada böyle galeri de bulunması yeterli, benim açımdan problem yok.

Bu görünen benim önceden oluşturduğum kişisel albümlerim.

Etkinliğin albümünü ilk önce oluşturmanız gerekiyor. Yani aşağıdaki adımlar;

İkinci adım, albüm oluşturmak.

[attachment=1]

''Albüm oluştur/düzenle'' seçeneğine tıkladığınızda, aşağıdaki görüntü karşınıza çıkacaktır.

[attachment=2]

Yeni albüm diyorsunuz, albüme isim verip ''Değişiklikleri yap'' diyorsunuz ve albüm tamamdır.

Yine sorun yaşarsan, yine çözmeye çalışırız. ;)

2

3

Etiketler

Merhabalar...
Çok keyifli bir gece geçirdim sizlerle bazen sohbet ettim, bazen fotoğraf çekimiyle ilgili sorular sordum bazen de güldüm eğlendim. En önemlisi gayet güzel organize edilmiş bir toplulukla gezdim bildiim:smiley:)

benden de birkaç kare dün geceye dair...
Sarı Vosvos kardeşime de bize yaptığı katkılardan ve güzel sohbetinden dolayı teşekkür ederim...

Neymiş göktaşıymış:smiley:)

Hiperaktive...

IMG_0373.jpg

IMG_0384.jpg

IMG_0387.jpg

IMG_0398.jpg

IMG_0401.jpg

IMG_0413.jpg

IMG_0412.jpg

IMG_0410.jpg

IMG_0440.jpg

Bugüne kadar yapılan geziler arasında en kalabalık, en eğlenceli, en farklı foto gezilerinden birini gerçekleştirdik. Katılan herkese teşekkür ediyorum. Toplu çektiğimiz pierlotti fotoğrafında ortalama 90 kişi saydım. Nerdeyse 40-50 kişi de yolda ayrıldı diye düşünürsek katılımın ne denli büyük olduğu anlaşılıyor. Bazı ufacık tefecik problemler dışında bir sorunla da karşılaşmadık. Mesela kalabalık bir topluluk olduğumuz için bazı gezi güzergahlarından feragat etmemiz gerekti (sultanahmet meydanı ve balat bölümü) Son problem olarak da Pierlottiye geçiş yolumuzu kapatan sabah namazı kalabalığıydı diye düşünüyorum.

Sarı Vosvos kardeşime de bize yaptığı katkılardan ve güzel sohbetinden dolayı teşekkür ederim...
Eheh şuna Mezzy diyelim. Aman Mustafa deme, 50 tane Mustafa var :smiley:

İki saatliğine gelip, sahurdan sonraya kadar kalan biri olarak dün geceden inanılmaz bir zevk aldığımı belirtmeden geçemeyeceğim. Özellikle grubumuzdaki güzel insanlarla tanıştığım için çok mutluyum. Off-roadcu arkadaşlarımız da bu gecede yanımızdaydı. Umarım bir faaliyetlerinde biz de onların misafiri oluruz :smiley:
Gecenin en neşeli sürpriziyle de Unkapanı Köprüsü'nde karşılaştık. Güneş gözlüğüyle ortalığı yakıp kavuran sevimli köpek ve sahibiyle...

IMG_1097.jpg

IMG_1096.jpg

IMG_1093.jpg

IMG_1090.jpg

IMG_1087.jpg

Merhaba Dostlar !
Aslında yazı yazmayı fazla beceremem...Belkide buraya iyi kötü bir fotoğraf koymam daha iyi olabilirmiydi bilemem .Ama ne ben nede herhangi bir fotoğraf bu güzel ve sıcak ortamı tam olarak ifade edemez..Gezenbilir etkinlikleri herzamanki gibi iyi bir organizasyon olarak cok güzeldi. Tabiki arkadaşlar arasındaki uyumunda bunu daha üst seviyeye taşıdığını düşünüyorum.Arkadaşlarımızın da düşüncelerini duyduktan sonra çok çok daha iyi şeyler yapabileceğimize inanıyorum.Her anlamda güzel bir geziydi fotoğraf eğlence ve diğerleri hepsi güzeldi.Gerçektende gezenbilir için dostluklar daha farklı oluyor.Her güzel şeyin devamı dileğiyle…

çok güzel bir geziydi arkadaşlar, öncelikle bu etkinliğe katılıp bu kadar güzel olmasını sağlayan, bilgilerini paylaşan fotoğrafçı arkadaşlara, grubundaki herkesle tek tek ilgilenen grup liderlerine ve grubun rahatı için her detayı ayarlayan öncü gruba ;) ve yönetime teşekkürler.... bir sonraki gezide görüşmek üzere....

bunlar bilgisayar ailk fotoğraflar diğerlerini baskı yaptınan sonra yülkeyeceğim...

Resim_020.jpg

Resim_029.jpg

Resim_043.jpg

Resim_044.jpg

Resim_045.jpg

güzel, keyifli bir geziydi, geziyi düzenleyenlere teşekkürler

3871976584_ddf0259dd0_o.jpg

3871976738_5df28f594e_o.jpg

3871976762_8a2dd42d47_o.jpg

3871976768_2a7ee01ab7_o.jpg

3871976782_e72ef66642_o.jpg

bana göre bu çeşme de yarım saat kadar gereksiz yere çok oyalalandık

3871976792_53c5dbbc0f_o.jpg

3871211423_4a72ac09d1_o.jpg

3871211455_a4c76bf707_o.jpg

bu elemanda aynı şekilde oyaladı tüm grubu

3872012704_5672b26a75_o.jpg

3871211491_5d82555898_o.jpg

3871211505_e07952824f_o.jpg

3871211521_ff1aaed3bc_o.jpg

3871211535_89a8ecba92_o.jpg

bu geziye bende katılmayı cok isterdım....ama istanbulda degılim. :'(

Gezi çok güzeldi, bu kadar kalabalık bir grubun kalkış noktasından sonra bir daha biraraya gelemeyeceğini düşünmüştüm ama inanılmaz gerçekleşti, Karaköy molada hepimiz orda idik.

Saat 2:30 civarlarında gözümüz arkada kalarak ayrıldık, fotoğraflardan görüyorum ki sabahı yine kalabalık bir grup karşılamış.

Kendi çektiklerim içinde beğendiğim çok az fotoğraf oldu, gece çekimi ilk defa yapıyordum ama yine de öğrendiklerim iyi oldu.

Bir sonrakinde buluşmak üzere tüm ekibe, ekip liderlerine özellikle teşekkürlerimi sunarım.

Pierre Loti'den Haliç olağanüstü güzel görünüyor. Özellikle sabahın ilk ışıklarında. Tenha zamanını bulabilmek için fotoğraf gezisine katılmak varmış.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri