Gezenbilir 3. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (29 Ağustos 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BamBina Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 165
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,144

BamBina

Zirve
Benim için tek eksik, geziden erken ayrılmam oldu.

Büyük ilgi gören bir geziyi daha sorunsuz ve keyifle bitirdiğimiz için hepinize kendi adıma teşekkür ederim. Akşam 21:00'de 80-90 kişi ile başlayan gezi, gece saat 03:00'te hala nerdeyse aynı sayıyla devam ediyordu. :smiley:

Yürüdük, yorulduk ama, her zamanki gibi büyük keyif aldık. Aramıza çok sayıda yeni arkadaş da katıldı, onlara tekrar hoşgeldiniz diyorum. ;) Grubumuzun bu kadar büyüdüğünü görmek de çok sevindirici. Ayrıca, ekip lideri olduğum Pentax grubu ve diğer arkadaşlara da uyum sağlayıp, bana yardımcı oldukları için teşekkürler. ( Umarım benden bıkmadınız. :D )

Böyle kalabalık bir geziyi, özellikle fotoğraf gezisini organize etmek kolay değil. Bu nedenle tüm ekip arkadaşlarımı da tebrik ederim. :smiley:

Bu sefer benden fotoğraf yok ama, sizin fotoğraflarınızı merakla bekliyorum.

Yeni arkadaşlar için küçük bir bilgi.

Fotoğraflarınızı Gezenbilir Fotoğraf Galerisine yükleyip, forumda paylaşabilirsiniz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?action=Galeri

Galeri kullanımı için yardım;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=35844.0

Önümüzdeki gezilerde görüşmek dileğimle... ;)

Etiketler
Ynt: Gezenbilir 3. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (29 Ağustos 2009)

Istanbuldaki arkadaşlardan oldukça hareketli bir gece geçirdikleri haberleri geldi,resimler bekleniyor ;)

gördük kafileyi :smiley: , ne yazıkki katılamadık :( , 102 yaşındaki anannem rahatsızlandı mecburen yanında olmalıydık ...

kısmet diyelim , inşallah bir dahaki sefere hastalanan , rahatsızlanan , ölen , bayılan olmaz :( .

çektiğiniz kartpostal gibi fotoğraflarla avunacağız artık ...

Gezenbilir yeni üyeleri ile gerçekten güzel özel ve mutlu bir gün geçirdi...

Yöneticilere ve aramıza yeni katılan arkadaşlara bu güzel gece için teşekkür ediyorum... ;)

Fotoğraf grubunun en kalabalık gezisiydi sanırım... Bu güzel gezide sizler gibi güzel insanları tanımaktan tekrar mutluluk duydum.. :smiley:

Gezide "fotokritik" fotoğraf sitesinden misafirlerim vardı...Memnun ayrıldıklarına sevindim... :smiley: Hatta dönüş yolunda sahilde sandal fotoğraflarını tekrar çektik bıkmadan
usanmadan onca saaten sonra... :D

Artık fotoğraflar yayınlandıkça bu güzel kareleri keyifle izlemek kaldı bizlere... :D

hanı gezı fotografı yok yada ben goremıyorum ??? hasan sen gorebılıyormusun??

up8453' Alıntı:
hanı gezı fotografı yok yada ben goremıyorum ??? hasan sen gorebılıyormusun??

İlkay abi dur biraz.. :smiley: herkes yorgunluktan bayılmıştır..Herkes yeni gelmiştir evine...Bende gezideydim fotoğraf çekmedim ama çekenleri pür dikkat izledim...
Akşama doğru dökülür inciler... ;)

bambina emine hanım ilk kez yakından gördüm tam bir komando subayı genç bir hanım gibiydi kıyafeti ile ve oldukça haraketli onca insanı tek başına nizami bir şekle sokmaya çalıştığına şahid oldum arasıra sokak lambaları sönsede yine başarılı bir hanım olduğunu izledik yeğenlerimle birlikte. çok yoğun olduğundan bir de ben meşgul etmek istemedim kendisini ayrıca guruba yüksek sesle hitap etmeye çalışan bir arkadaşımızın malesef sesi yeterli olmuyordu kendisine mini bir fener tutulduğu gibi bir mini megafonda verilebilinirdi zira o kadar kalabalığa nasıl anlatacaktı söylemek istediklerini hatta ben bir yerde gördüm mini sırtta taşınan çok hafif turistler için kullanılanları da var ben en arkada olmam sebebi ile bu sorunu dile getirmek istedim ayrıca biz tesadüfen ailece sultanahmette iftara geldiğimizden tura katılamadım misafirlerimide vardı ama gezenbliri uğurlayıncaya kadar ve sedat beyin teşriflerini bekledik ama göremedim sağlık olsun inanıyorum ki çok neşeli ve bir o kadar da hoş bir gezi olmuştur acizane cep telimle çektiğim resimleri yüklemeye çalışacağım.
diğer mini izlenimim : gezenbilir sultanahmedin karşısında ayasofyanın önünde sanki basın ordusu gibiydiler :D

İlk fotolar benden sanırım:smiley:

gece1.JPG

gece_%2811%29.JPG

Berkin gazabına uğradı burada timer:smiley:)

gece12.JPG

gece_%282%29.JPG

gece_%283%29.JPG

Bu arada (3) ekip başkanlığımızı yapan Elif'e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum... Bizim ekipteki herkesi tek tek toplamaya çalıştı..Emeğine sağlık Elif... ;) Bizim takımda sıkıntı yok meraketme :p :smiley:

hasanfb orada oduğunuzu bilmiyordum tanımak isterdim sizi inş. başka bir zaman dediğinizi duyar gibiyim :D

tamam hasancgm ıncıler dokulmeye basladı gorunuse gore cok keyıflı ve eglencelı gecmıs resımlerın devamını merakla beklıyoruz ayrıca hasan gezıyemı cıktın yıne :smiley:

seyyah-34' Alıntı:
hasanfb orada oduğunuzu bilmiyordum tanımak isterdim sizi inş. başka bir zaman dediğinizi duyar gibiyim :D

Abi bende çok isterdim birdahaki sefere işallah.. ;) O kalabalığı görünce ne kadar mutlu oldum zaten anlatamam...Herkesi tek tek tanımak istiyor gönül ama zaman gerekecek... ;)

up8453' Alıntı:
tamam hasancgm ıncıler dokulmeye basladı gorunuse gore cok keyıflı ve eglencelı gecmıs resımlerın devamını merakla beklıyoruz ayrıca hasan gezıyemı cıktın yıne :smiley:

Evet ilkay abi özel güzel gezenbilir fotoğrafları yavaş yavaş yükleniyor... Gezi işine gelince haftada 3 günüm arazide geçiyor...Sanırım bunların duyumunu aldın.. :smiley:

cepten ancak bu kadar oldu gezenbilirin ilk hali basın ordusu gibiydi sanki :D

2908200982781

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.