Gezenbilir; 5. Kış Kampı 15-16 Şubat 2014

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EKARAIS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 78
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,124
Ynt: Gezenbilir; 5. Kış Kampı 15-16 Şubat 2014

Hepinizin eline ve yüreğine sağlık. Araçsızlıktan dolayı gelemedim ama resimlere bakınca gelmiş kadar oldum. Akordeon çalan abiyi görünce içim ayrı bir burkuldu ama olsun :smiley:
Saygılarla...

Etiketler

Geçte olsa bir kaç karede ben paylaşayım.

1

2

3

4

5

YIGITEFE' Alıntı:

Kampta kullandığımız hayatımızı kurtaran brandanın eni- boyu yaklaşık olarak nedir. Bende bir tane yaptıracağım ama Ölçu konusunda kararsız kaldım biraz.

2,5 * 2,5 m boyutları yeterli olur ama altında kaç kişi kalacağınıza bağlı.

Araç tavan kenarlarına bağlamayı düşüyorsanız araç ölçülerini de dikkate almalısınız.

En güzel yorumu bahsettiğiniz brandanın sahibi üyemiz yapacaktır.

TezzMertek' Alıntı:
2,5 * 2,5 m boyutları yeterli olur ama altında kaç kişi kalacağınıza bağlı.

Araç tavan kenarlarına bağlamayı düşüyorsanız araç ölçülerini de dikkate almalısınız.

En güzel yorumu bahsettiğiniz brandanın sahibi üyemiz yapacaktır.

Altında minumum 4 kişi oturup yemek vs. yağmurdan, güneşten korunmak için ölçü olarak 6x4m - 5x3m gibi düşünüyorum. Ölçü büyük mü küçük mü bilemedim.

Birde bu tenteye ayak olarak kullanabileceğim çubuklar gerekiyor bunları nerden temin edebilirim acaba hazırı bulunur mu .

Tente Çubukları için Teleskopik Boyacı Sırıklarını önerebilirim.

3-4-5 metre boya kadar çıkıyor. 3 Metre olanlar ideal.
Hem tente çubuğu olur hem başka işlere de yarar.

TezzMertek' Alıntı:
http://www.koctas.com.tr/boya-malzemeleri/metal-teleskopik-sirik-3-m/13076-19194/

Moderatörlük böyle birşey.
;)

Teşşekkürler :eek: ;D

Brandayı yaptırdım 5x3 m ( 3m en biraz fazşa oldu sanırım ilk kullanımda göreceğiz.) başında durmayıp telefonla sipariş ettiğim için yapan arkadaş daha sağlam olur düşüncesi ile kuşgözü yerine kulak dikmiş kenarlara :S

Koçtaşa gidip sırıklara baktım. Kuşgözlerine geçicek birşeyler monte etmek gerekli sırıkların ucuna. Şimdi nasıl birşey monte etmek lazım onu araştırıyorum :smiley:)

Büyük Bir Zevk ile bu konuyu ve hazırlık konusunu başından sonuna kadar okudum.

Gördüğüm kadarıyla bir çok marka çadır kullanan dostlarımız var.

Kamp bölümü altında çadırlar hakkında genel bir konu açılsa ve herkes kullanmış olduğu çadır hakkında olumlu ve olumsuz yönlerini paylaşsa. Emin olun ki sizlere katılmayı düşünen bizler için mükemmel bir data oluşmuş olurdu.

Umarım en azından bu kampa katılmış dostlarımız kendi çadırları hakkında açıklamalarda bulunur.

Hgksn' Alıntı:
Büyük Bir Zevk ile bu konuyu ve hazırlık konusunu başından sonuna kadar okudum.

Gördüğüm kadarıyla bir çok marka çadır kullanan dostlarımız var.

Kamp bölümü altında çadırlar hakkında genel bir konu açılsa ve herkes kullanmış olduğu çadır hakkında olumlu ve olumsuz yönlerini paylaşsa. Emin olun ki sizlere katılmayı düşünen bizler için mükemmel bir data oluşmuş olurdu.

Umarım en azından bu kampa katılmış dostlarımız kendi çadırları hakkında açıklamalarda bulunur.

Çadırlar hakkına onlarca konu yüzlerce mesaj var.
Rastgele bir konu açıp okumalısınız mesajları yavaş yavaş.

TezzMertek' Alıntı:
Çadırlar hakkına onlarca konu yüzlerce mesaj var.
Rastgele bir konu açıp okumalısınız mesajları yavaş yavaş.

Haklısınız.

Sadece bir çok insan çadırlar hakkında bilgi aradığı için bu tarz bir sabit konunun yararlı olacağını düşünüp öneri sundum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri