Gezenbilir; 5. Kış Kampı 15-16 Şubat 2014

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EKARAIS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 78
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,125
Ynt: Gezenbilir; 5. Kış Kampı 15-16 Şubat 2014

Daracık bir köprüden geçtik ???

DSC09761

DSC09777

Ekli dosyalar

• DSC09766.JPG
    DSC09766.JPG
    193.8 KB · Görüntüleme: 195

Etiketler

Fotoğraf yükleyen arkadaşlara teşekkür ederiz ve devamını bekleriz. Genelde kamp sonraları çok sayıda fotoğraf yüklenirdi bu sefer nedense çok az sayıda foto var :(

Dar köprüye Mengen- Yedigöller yol güzergahı üzerinden ulaştım. Bu köprüye varmadan 300 metre civarında sol yolu takip etmem gerekiyordu ama girdiğim yol beni Yedigöllere gitirdi.
Doğrusu köprü üzerinden geçmekte tereddüt ettim,çünkü sırat köprüsü gibi bir şeydi..

Ynt: Ynt: Gezenbilir; 5. Kış Kampı 15-16 Şubat 2014

cartop' Alıntı:
Dar köprüye Mengen- Yedigöller yol güzergahı üzerinden ulaştım. Bu köprüye varmadan 300 metre civarında sol yolu takip etmem gerekiyordu ama girdiğim yol beni Yedigöllere gitirdi.
Doğrusu köprü üzerinden geçmekte tereddüt ettim,çünkü sırat köprüsü gibi bir şeydi..

Farkettim epey zorlu bir geçiş. Yedigöller e bir önceki gelisimde yolu hiç bilmeden gece Mengen yoluna girdik bir ara iki araba ulasamayacagiz zannetik; sapaklar vs. Ama köprüyle karşılaşmadık. Alternatif bir yol keşfetmissiniz sanirim :smiley:

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle bizlere, böyle paylaşımlı, harika dostlar edinmemizi sağlayan , güzel dayanışma örneklerinin sergilendiği bir kamp yapma olanağını vermek için emek veren zaman harcayan dostlara teşekkürler. Bu işin bu kadar eylenceli olabileceğini bilmiyorduk, gece boyunca yağmurda kalıp, dar olanaklarla tente altında insanların birliktelikten böylesine mutlu olması, çamuru,ıslanmayı umursamadan şarkılara eşlik etmek, yemeğini emeğini paylaşmak, eylendirirken eğitiyor bizi, müthiş..... haftaya nereye gidiyoruz?

biz bu köprüden geçmedik yaaaaaa nerdeki bu köprü?

sedatt06' Alıntı:
muhteşem bir kamp deneyimi oldu benim için tek kelimeyle süperdi ... ... murat abi ve efe abi adlarını unuttuğum kimler var ise bizleri böyle güzel bir etkinlikte buluşturdukları için kocaman bir teşekkür sizlere diyecek söz bulamıyorum bu arada efe abi yaz kampına kadar bekletme bizleri araya bi şey sıkıştıralım

Buyurun;

Gezenbilir İzmir Grubu olarak bu kamp etkinliğimize ve kondüsyonunuz da uygunsa Zirve Tırmanışına bekleriz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=101735.0

Murat İzmirden Bursaya gittim. 2 yıl kaldım. Gelmediniz. Neyse Boluya geleli 2 ay oldu. Kampa katıldım. Güzeldi. Ama Sizlerle olan kazdağındaki 2010 kampı da ayrı bir güzeldi. :smiley:

Kamp etkinliğinde emeği geçen herkese teşekkürler.

20140215 06

20140215 26

P1

20140216 87

20140216 61

mdilek' Alıntı:
Murat İzmirden Bursaya gittim. 2 yıl kaldım. Gelmediniz. Neyse Boluya geleli 2 ay oldu. Kampa katıldım. Güzeldi. Ama Sizlerle olan kazdağındaki 2010 kampı da ayrı bir güzeldi. :smiley:

Kamp etkinliğinde emeği geçen herkese teşekkürler.

Aaa hiç de değil hocam.

23 Nisan 2012 - http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=84748.0

6-7 Ekim 2012 - http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=90409.0

11 - 12 Mayıs 2013 - http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=95919.0

tarihleri arasında orada idik.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.